Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

UYSAL, BİR DİZİ ETKİNLİKLERE KATILDI

UYSAL, BİR DİZİ ETKİNLİKLERE KATILDI

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, mahalle gezilerin yanı sıra hafta sonunda yoğun bir trafik yaşıyor. Bu yoğun temposuna rağmen Başkan Uysal etkinlikleri de ihmal etmiyor.

UMRE YOLCULARINI UĞURLADI, BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Mahalle gezilerinin yanı sıra hafta sonunda bazı etkinliklere de katılan Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Bozhane Camisinden Umre yolcularını uğurladı. Başkan Uysal, buradan sonra Ereğli’nin tanınan ailelerinden Ali Kanca’nın eşi, Ahmet, Mehmet ve Hasan Kanca’ın anneleri Gönül Kanca’nın vefatı nedeniyle AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr. Ercan Candan ile birlikte aileye başsağlığı diledi.

Başkan Uysal, Milletvekili Candan ile birlikte Zonguldak’ta tedavi gören ’Eğitim Dede’ lakaplı Hayırsever İşadamı İbrahim İzmirlioğlu’nu da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. 

MİLLETVEKİLİ CANDAN ANKARA’DAN, UYSAL EREĞLİ’DEN

Milletvekili Candan ile birlikte daha sonra Elmatepe Mahallesi’ndeki bir mevlide katılan Başkan Uysal, burada yaptığı konuşmada Milletvekili Candan ile birlikte tek düşüncelerinin Ereğli olduğunu söyledi. Yurtdışı görevleri nedeniyle Ereğli’ye çok sık gelemeyen Candan’ın Ankara’dan kendisinin de Ereğli’den şehir için yapılması planlanan tüm projeleri takip ettiğini belirten Başkan Uysal, Milletvekili Candan ile birlikte Ereğli’de güzel işlere imza atacaklarına inandıklarını belirtti.

MİLLETVEKİLİ CANDAN: BAŞKAN UYSAL İLE HİZMETLERE DEVAM

Milletvekili Candan’da Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile birlikte hizmetlere devam edeceklerini vurgulayarak, “Ereğli’de yollar yapıldı, hastane ve adliye açıldı. 20’nin üstünde okul hizmete girdi ve daha da bu hizmetlerin devamı gelecek. Ben sizin içinizden çıkmış biri, bir evladınız olarak bu bölgeye bir hizmet borcumuzu yerine getirmeye çalışıyoruz. Allah bizi sizlere karşı mahcup etmesin” dedi. 

İMAM HATİP CAMİASINDAN UYSAL’A VE CANDAN’A KAHVALTILI TEŞEKKÜR

Başkan Uysal, Milletvekili Candan ve Belediye Meclis Üyesi Reşat Latif, İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz ile Pazar günü de Ereğli İmam hatip Lisesi Mezunları Derneği (ERİMDER), İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği ve Ensar Vakfı’nın temsilcileriyle Keşan’daki kahvaltıda bir araya geldi.

İMAM HATİPLİLER: MİLLETVEKİLİ CANDAN VE UYSAL ARKAMIZDA DURDU

İmam Hatip temsilcileri ilçedeki yapılacak olan ikinci İmam Hatip Lisesi’nin yer tahsisinin yapılarak tapusunun Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devredildiğini hatırlatarak okulun yapılmasında gerekli özveriyi gösteren Milletvekili Ercan Candan ile bu işi takip eden Başkan Hüseyin Uysal’a teşekkür ederek bu konuda arkalarında durmalarından dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler.

Öte yandan hafta sonu şehir içi gezisini sürdürürken özellikle bayanların fotoğraf çekilme ilgisine maruz kalan Başkan Uysal ile bazı gençlerde öz çekim yapmak için yarıştı. 

UYSAL, BİR DİZİ ETKİNLİKLERE KATILDI

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo