Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BAŞKAN ORMAN, İFTARA KATILDI

BAŞKAN ORMAN, İFTARA KATILDI

EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine gelen Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman, ilçesindeki Beşiktaş Taraftarlar Derneği’nce gerçekleştirilen iftar programına katıldı.
Orman, Gülüç beldede bulunan Büyük Anadolu Ereğli Otel’de düzenlenen programda yaptığı konuşmada, zor günlerden geldiklerini söyledi. Taraftarın, yaklaşan Kadir Gecesi’ni tebrik eden Orman, “çok zor günlerden geldik. Önümüzdeki senelerde de hep beraber mutlu günler yaşayalım. Bu mutluluğumuzu Beşiktaş asaletiyle, zarafetiyle yaşayalım. Çok fazla lafı uzatmak istemiyorum. Çok teşekkür ediyorum. İki gün sonra Kadir Gecesi’dir. Bir hafta sonra da pazar günü bayramımız var. Hayırlı bayramlar olsun. Allah tekrarını nasip etsin. İyi günlerimizi görmeyi nasip etsin" diye konuştu.

KISA SÜRE İZDİHAM!
Öte yandan, programa getirilen Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu’nda şampiyonluk kupası, taraftarlarla buluşturuldu. Bu duru, taraftarlar arasında kısa süreli izdiham yaşattı.
Şampiyonluk kupası ile fotoğraf çektirmek isteyen taraftarlar adeta birbirleriyle yarıştı. Gecede Başkan Fikret Orman taraftarlarla fotoğraf çektirdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük10
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın