Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BAŞHEKİM ATAMASI YAPILDI !.

BAŞHEKİM ATAMASI YAPILDI !.

Devlet Hastanesinin yeni Başhekimi göreve başladı.


Alaplı Devlet Hastanesi’nde daha önce Kadın Doğum Uzmanı olarak görev Rabia Başer Açıkgöz, başhekimlik görevine başladı.

Başhekim Başer Açıkgöz; yeni görevi ile ilgili yaptığı açıklamada “Görev yaptığım hastaneye başhekim olarak gelmek beni çok sevindirdi. Alaplı tanıdığım bildiğim bir yer. İnsanları çok sıcakkanlı. Gerek başhekimlik görevimde gerekse poliklinik hizmetimde olsun elimden geleni yaparak en iyi hizmeti vermeye çalışacağım. .” İfadelerini kullandı.

RABİA BAŞER AÇIKGÖZ KİMDİR?

04.03.1987 Ankara doğumludur. Lise eğitimini 75. Yıl Anadolu lisesi, Tıp Eğitimini Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi, Uzmanlığını ise Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı alanında tamamlamıştır. 2012-2013 Mardin Dargeçit İlçe Hastanesi Toplum Sağlığı Hekimliği, 2013 – 2017 yıllarında arasında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, 2017 – 2020 yılları arasında Alaplı Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği, Mart 2020 Bartın Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları Doğum Uzmanı olarak görev yaptı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın