Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

BAŞARILI ÖĞRENCİLER ÖDÜLLENDİRİLDİ

Ereğli Kaymakamlığı, Türkiye genelinde düzenlenen sosyal, kültürel ve sportif yarışmalarda dereceye giren ilçe genelindeki öğrenci ve öğretmenleri ödüllendirdi.

Ereğli Fen Lisesi Spor Salonu’nda düzenlenen törende konuşan Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, başarıyı ödüllendirmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

İlçede Avrupa’da da başarılı olan öğrencilerin bulunduğunu anlatan Madenoğlu, “Bir Türk olarak hepimizin göğsünü kabartan, gururlandıran bir tablodur. Eğer çocuklarımızda bu cevher, yürek, bu çalışma olmasaydı, yeteneklerini ortaya koyma şansı da olmayacaktı. Türk bayrağını en yüksek yerde dalgalandırmanız gerektiğini unutmayın.” şeklinde konuştu.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ve Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz da yaptıkları konuşmalarda, dereceye giren öğrencileri kutladı.

2015-2016 Okullararası Genç Kızlar Türkiye Şampiyonu ve Avrupa 3’ncüsü Merkez Anadolu Lisesi, Türkiye Yıldız Kızlar Futbol Şampiyonası birinci Çayırlı Yüksel Balcı Ortaokulu, Genç Kızlar Basketbol Türkiye Şampiyonası ikincisi Ereğli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu, Küçük Kızlar Kort Tenisi Şampiyonası Türkiye ikincisi Cumhuriyet ortaokulu, Okullararası O-Sport Türkiye birincisi Melek Nazlı Erarslan, Yıldızlar Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası Türkiye birincisi Muhammet Ali Yılmaz, Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası üçüncüsü Umuthan Köseoğlu ve çeşitli kategorilerde dereceye giren okul ve öğrencilere ilçe protokolü tarafından ödülleri verildi.

Ödül törenine CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Ereğli Belediye Başkan Vekili İbrahim Cöbek’in yanı sıra daire müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Program, iftarın ardından sona erdi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın