Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BARİYERLİ VİRÜS MÜCADELESİ !.

BARİYERLİ VİRÜS MÜCADELESİ !.

Ereğli`de trafik akışı ve parklara yönelik bariyer engeli sürücüleri çileden çıkarıyor.


Ereğli’de  uzun süre  Korona Virüs tedbirleri kapsamında kapatılan ve  Bağlık (Pazar üstü) , Toki, Uzun Mehmet, Murtaza ve Kestaneci ’ye araçları ile gitmek isteyenleri Kadı Tarlası’ndan dolaşmaya mecbur bırakan yol, gidiş istikametinde tek yön (Çarşıdan  Kaymakamlık, belediye ve pazaryeri istikametine gidiş)   bir süre önce  trafiğe açılmıştı.

Söz konusu güzergah  uzun bir aradan sonra çift yönlü olarak trafiğe açılırken, gerek merkez park noktalarındaki bariyer, gerekse köprü üstündeki bariyerlerin kaldırılmaması trafiği yine kilitledi.

Köprü üstünden dönüş yapmak isteyen bir tır gün içinde bariyer engeline takıldı, trafikte uzun kuyruk oluştu. Tır şoförü ve arkasındaki araç sürücülerinin yardımıyla bariyerler kaldırılınca yolda yeniden akış sağlandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
şaşkın3
kızgın3
üzgün2
hayran1
İsmail KELEŞ

28 Mayıs 2020 - 21:25

Bu bariyerler ve park etme yasağı virüsü engelliyor mu ? Herkes dışarda zaten arabası ile de geziyor. Park yasağı ve yol kapamakla virüs nasıl engelleniyor ? Ayrıca park etmeyi yasakladın anladım yolu neden tek şerite düşürüyorsun. Mantık ne?

Yorum Yazın