Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BAKIN TİŞÖRTLERDE NE YAZIYOR!.

BAKIN TİŞÖRTLERDE NE YAZIYOR!.

Alaplı ilçesinde bir hediyelik eşya satıcısı tarafından tasarlanan "Milli İrade Bekçisi" ve "Halk Özel Harekat" tişörtleri ilgi görüyor.

Hediyelik eşya satıcısı Yıldır Ulukaya, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişiminin ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, "demokrasiye sahip çıkın" çağrısı  üzerine sokaklara dökülen vatandaşlar için tişörtler tasarladığını söyledi.

Tişörtlere büyük ilgi olduğunu ifade eden Ulukaya, şöyle konuştu:

"FETÖ’nün darbe girişiminin ardından bende ailemle birlikte demokrasiyle sahip çıkmak için Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın çağrısına uyarak sokaklara çıkarak demokrasimize sahip çıktı.16 gündür her akşam demokrasi nöbetimize devam ediyoruz. Demokrasi nöbetinin 3. günü kendim tasarladığım tişörtü giymeye başladıktan sonra demokrasi nöbeti tutan herkes tişörtten istemeye başladı. Yüzlerce tişört satıyorum. Tişörtün önünde bulunan resimli yazıyı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın internet sitesinden aldım. Arkasındaki yazıyı ise kendim tasarladım. Başbakanlık logosu ve üstünde Halk Özel Hareket en altında ise ’Milli İrade Bekçi yazıyor. Özelikle gençler tişörte çok büyük ilgi gösteriyor."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın