Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

BAHŞİŞ KUTUSUNDAKİ 3 LİRAYI BİLE ALDILAR

BAHŞİŞ KUTUSUNDAKİ 3 LİRAYI BİLE ALDILAR

                                                      EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde meydana gelen 2 hırsızlık olayından biri, iş yeri güvenlik kamerasınca kaydedildi.  
Alınan bilgiye göre, dün gece yarısından sonra Devrim Bulvarında biri özel diğeri ise Ereğli Belediye uhdesindeki işletmede hırsızlık yaşandığını anlayan firma yetkilileri, durumu polise bildirdi.
Karadeniz Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, iki adreste de incelemede bulundu. Olay Yeri İnceleme polisi, detaylı araştırmasında parmak izi araması yaptı.
Yapılan ilk incelemede Yaşlılar ve Gençler Evin’de ki olayda, içeride bulunan bahşiş kutusundaki 3 liranın, Cam Kafeterya’da ki olayda ise çalınan kasa içindeki 100 liranın kayıp olduğu belirlendi.
Öte yandan, çalınan yaklaşık 30 santimetre büyüklüğündeki para kasasının, yakındaki yeşil alana götürülerek burada kırıldığı tespit edildi.

                         GÜVENLEK KAMERASI, SANİYE SANİYE KAYDETTİ
Diğer yandan, Cam Kafeterya’da ki hırsızlık anı, işyeri güvenlik kameralarınca kaydedildi. Görüntülerde,  01.10’da işyerine gelerek işletme dışındaki sandalyelere önce müşteri gibi oturan iki kişinin daha sonra zorlayarak açtıkları kapıdan içeri girdiği görülüyor.
Biri kapüşonlu diğeri ise beyaz tişörtlü şahıslardan tişörtlü olanın, bir ara kasayı alacağı sırada korkarak geri çekildiği, diğer kişinin ise kısa süre dışarı çıkarak gözcülük yaptığı anlaşılıyor.
Yaşları 16 ile 20 yaşları arasında olduğu sanılan şahıslardan tişörtlü olan, birkaç saniye sonra kablosunu kopartarak boşa çıkarttığı kasayı alarak uzaklaşıyor.
Polis, kamera görüntüleri ve parmak izi takibinden yola çıkarak iki şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo