Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

’BABAMLA BASKETBOL OYNUYORUM’

’BABAMLA BASKETBOL OYNUYORUM’

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nde, ’’Babamla Basketbol oynuyorum’’ etkinliğinin gerçekleştirildiği bildirildi.


Alınan bilgiye göre, Karadeniz Ereğli Belediyespor Basketbol Takımı’nca Ereğli Spor Salonu’nda yapılan etkinlikte, Küçük ve Minik Kız Basketbol takımındaki sporcular, babalarına karşı mücadele ettiler. Sporcu anneleri ise hazırladıkları yemekleri, 43-43 berabere biten maç sonrası ailelerine ikram ettiler.
Ereğli Belediyespor Basketbol Takımı Antrenörlerinden Barış Bahadır, yaptığı açıklamada, Babamla Basketbol Oynuyorum etkinliğini geleneksel hale getirdiklerini belirterek bu yıl 3’üncüsü yaptıklarını söyledi.
Amaçlarının, topun sadece çemberden geçirmek olmadığını anlatan Bahadır, “amacımız hiçbir zaman topun çemberden geçmesi, kazanmak ya da kaybetmek olmadı. Spor kültürünü benimsemiş, ahlaklı ve mutlu nesiller yetiştirmek oldu” dedi.

VELİLER, ARTAMASINI İSTİYOR
Sporcu velilerinden Güvenç Özveren ise etkinlikte emeği geçenlere teşekkür ederek şöyle dedi:
“Yıllardır sporun hatta basketbolun içindeyim ama kızımla beraber basketbol oynamanın keyfini ilk kez yasadım. Onların Ereğli Belediyespor çatısı altında mutlu olmaları böylesine çalışkan ve bilgili antrenörlerle basketbolu öğrenmeleri hem çocuklar için hem de biz veliler için büyük bir şans. Bu tarz aktivitelerin daha da artmasını rica ediyorum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın