Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Aynı sıralardan geçen belediye başkanı, öğrencilerle buluştu

Aynı sıralardan geçen belediye başkanı, öğrencilerle buluştu

Mezun olduğu okulda öğrencilere hayat dersi verdi


Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç beldesinde, Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş’ın mezun olduğu okulu ziyaret ettiği bildirildi.
Edinilen bilgiye göre, Başkan Demirtaş Ereğli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldi. 1987-1989 yılları arasında Makine Teknolojileri Alanı’ndan mezun olan Demirtaş, Konferans Salonu’nda öğrencilerin sorularını cevapladı.
Hayatın zor şartlarını Ereğli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden öğrendiğini anlatan Demirtaş, şöyle dedi:
"Bende sizler gibi Ereğli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Makine Teknolojileri Bölümünden mezunum. Bu okulun değeri ve önemi hayatımda her zaman farklıdır. Sizler gibi bu sıralarda oturdum, bu okulda eğitim öğretimimi tamamladım. Son derecede onurlu ve mutluyum. Ereğli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, siz değerli gençleri hayata hazırlayan en önemli okuldur. Çünkü buradan değişik mesleklerle mezun olacaksınız.
Sizin gibi bu okuldan mezun olup şu anda Gülüç Belediye Başkanlığı yapmaktayım. Bu vatan bu bayrak sizlere emanet olacak. Sizler bu vatanı, ülkeyi temsil edeceksiniz. Yarının başbakanı, milletvekili, belediye başkanı sizler olacaksınız. Ben buradan sizlere eğitim öğretim veren başta değerli müdürümüze ve öğretmenlere teşekkür ediyorum. Hayata en iyi şekilde hazırlanmanız dileğiyle hepinize teşekkür ediyorum.”
Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş ziyaret sonrası Ereğli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ömer Aydoğan’dan Makine Teknolojileri Alanı öğrencilerin hazırladığı minyatür top arabası hediye edildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın