Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ATEŞİNİZ 36.5 İSE !.

ATEŞİNİZ 36.5 İSE !.

Araç trafiğine kaptılan Caddeye girenlerin ateşleri ölçülüyotr. Ateşi 36,5 dereceden yukarıda olanlar geri çevrilerek caddeye alınmıyor.


Korona virüs salgını ile mücadele kapsamında Düzce İl Hıfzıssıhha kurulu meclis toplantısında alınan karar çerçevesinde şehrin yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu İstanbul Caddesi’ne araç girişleri yasaklanırken vatandaşların girişleri ise kontrol olarak veriliyor. Ancak alınan önlemlere rağmen vatandaşların İstanbul Caddesi’nde kalabalık oluşturmasıyla birlikte tedbirler arttırıldı. Haftanın ilk iş gününde alınan kararlara rağmen özellikle bankalar önünde vatandaşların uzun kuyruklar oluşturması nedeniyle caddeye girenlerin ateşleri emniyet ekipleri tarafından ölçülmeye başlandı. Tek tek ateşleri ölçülen vatandaşlardan vücut sıcaklıkları 36,5 derecenin üzerinde olanlar Caddeye alınmayarak geri çevrildi. Ateş ölçümü yapan polis ekipleri ateşi 36,5 üzerine çıkanları ise uyardılar.

Ateşleri 36,5 üzerine çıkan ve caddeye alınmayan vatandaşlar “Ateşimiz 36,5 üzerinde çıktığı için caddeye alınmadık. Normal vücut sıcaklığımız 36,5 olmalıymış” diye konuştu.

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın23
hayran21
gülücük9
şaşkın9
üzgün3
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın