Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AŞKIM EREĞLİ (!)

AŞKIM EREĞLİ (!)

Komşu su da % 50 indirim yaptı, Gözler Ereğli`ye çevrildi.


Bolu Belediye Meclisi tarafından oy çokluğu ile alınan kararla, su ücretlerine 2 ay süre ile yüzde 50 indirim yapıldı. Su indiriminin uzatılabilmesi için belediye encümenine de yetki verildi.

Geçtiğimiz günlerde  CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın su fiyatlarında yüzde 50 indirim yapma çağrısının ardından belediye meclisi, valilikten alınan özel izinle olağanüstü toplandı.

Üç gündem maddesiyle gerçekleşen ve Tanju Özcan ile meclis üyelerinin maske, eldiven taktığı toplantıda su fiyatları, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın teklifiyle, iki ay süreyle yüzde 50 indirildi. Karar “oy çokluğu” ile kabul edildi.

Toplantıda ayrıca, salgının devam etmesine karşın, su indiriminin uzatılabilmesi için belediye encümenine de yetki verildi.

EREĞLİ BELEDİYESİ NE YAPACAK ?

Öte yandan her ayın 1-2’sinde su sayaçlarını okuyan ve faturalandırma yapan Ereğli Belediyesi, bu ay su saatlerini okumama kararı aldı. Edinilen bilgilere göre sayaçlar, Türkiye’nin bir çok noktasında olduğu gibi   Korona Virüs salgını sonrası hayat normale dönene kadar okunmayacak. Ereğli Belediyesi süreç sonrası saatleri okuyup, suyu faturalandıracak.

Belediye’nin gündeminde şimdilik suda indirim yok.

Ereğli FM’e What Saap ihbar hattından ulaşan ve Bolu örneği veren bir Vatandaş, “Başkan’ın aşkını bu süreç sonrası su fiyatlarındaki tavrında göreceğiz.Aşkım Ereğli diyor, kendisinden bir aşk indirimi bekliyoruz. En azından göreve geldiğinde yaptığı zam oranında bir indirime gider.” yorumu yaptı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük7
kızgın5
şaşkın1
üzgün1
hayran0
Aşkım ereglim

04 Nisan 2020 - 10:59

Her şey güzel oluyor sıkıntı yapmayın

Cevat Öztürk

03 Nisan 2020 - 21:09

Sayın başkan işini biliyor Dezenfekte masraflarını çıkarmak için bir sonraki ay zam yaparak faturalandirirsa kimse sasirmasin

Serkan yaman

03 Nisan 2020 - 20:53

Aşklar farklı farklıdır kimi indirim yapar kendini sevdirir kimi bindirim yapar .... boşluk sevdirir olarak da doldurulabilir

Yorum Yazın