Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Askeri öğrenciler Ereğli’de…

Askeri öğrenciler Ereğli’de…

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine gelerek limanı ziyaret eden askeri gemi TCG Bayraktar Deniz Harp Okulu öğrenci ve gemi komutanları, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret ettiler.


Edinilen bilgiye göre, TCG Bayraktar Gemisi Öğrenci Tabur Komutanı, Eğitim Filotillası Komodoru ve askeri öğrencilerden oluşan heyet, ziyaretinde plaket ve çeşitli hediyeler alan Başkan Uysal, öğrencilere ve komutanlara hediye verirken, Karadeniz Ereğli yöresinin sembollerinden Osmanlı Çileği reçeli ile bol bol fındık yemeleri tavsiyesinde bulundu.

Protokol, gemiyi ziyaret etti
Daha sonra,  Kaymakam Nazım Madenoğlu, Garnizon ve Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Aykut Manioğlu ve Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Karadeniz Bölge Komutanlığı Limanında demirli olan TCG Bayraktar Gemisi’ni ziyaret ettiler. Protokol üyeleri, gemi hakkında bilgi aldıktan sonda personel ile birlikte yemek yediler.
Öte yandan TCG Bayraktar Gemisi’nde bulunan 29 Harp Okulu öğrencisinin Ereğli Limanı’nın ardından Ukrayna’nın Odessa, Trabzon, Rusya’nın Novorossiysk ve Samsun limanlarını ziyaret ederek, buralardaki tarihi ve turistik yerleri gezeceği belirtildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo