Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ASAYİŞ ONLARDAN SORULACAK

ASAYİŞ ONLARDAN SORULACAK

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde biri kız 5’i erkek Ekim ayının başında yapılan Emniyet Genel Müdürlüğü POMEM 10 bin polis memuru alımı mülakatlarında dereceyle sınavı geçti. Alaplılı polis adayları İstanbul Arnavutköy Polis Eğitim Merkezinde 6 aylık eğitimin ardından polis olacak.

Ekim ayının başında yapılan Emniyet Genel Müdürlüğü POMEM 10 bin polis memuru alımı mülakatlarında Alaplılı gençler dereceyle sınavı geçti. Alaplı’dan biri kız 5’i erkek olmak üzere mülakatı geçen gençler İstanbul Arnavutköy Polis Eğitim Merkezinde 6 aylık eğitimin ardından polis olacak.

Polis memuru adaylarından Alaplılı Ali Yılmaz, arkadaşları ile birlikte voleybol hocası Murat Demir ile birlikte 29 Ağustos ve 14 Ekim 2016 tarihleri arasında spor salonunda güzel bir hazırlık dönemi geçirdiklerini Polis memuru alımı mülakatlarını dereceyle kazandıklarını söyledi.

Kendilerine her türlü desteği veren voleybol hocası Murat Demir’e teşekkür ettiklerini belirten Yılmaz, “18. Dönem POMEM polis memuru alımı sonuçları açıklandı. Biz Alaplı’dan arkadaşlarımızla bu mülakata katıldık. 29 Ağustos – 14 Ekim 2016 tarihleri arasında kapalı spor salonunda voleybol hocamız Murat Demir ile birlikte yoğun bir çalışma dönemi geçirdik. Gerek plaj gerekse dağ koşusunun hepsini tamamladık. Hocamız eşliğinde polis parkuruna çalıştık. Kastamonu’da mülakatlara girdik. 5 erkek ve bir kız olmak üzere mülakatları dereceyle kazandık. . Biz bu yola adeta baş koyduk,emek verdik ve emeğimizin karşılığını aldık. Şimdi ise İstanbul Arnavutköy’deki polis eğitim merkezine giderek burada 6 aylık eğitimden geçeceğiz. Ben mülakatı kazanan arkadaşlarımızı tebrik ediyor. Bizi mülakata hazırlayan değerli hocamız Murat Demir’e çok teşekkür ediyoruz. Kutsal görevimiz bizlere Alaplı’mıza, bölgemize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın