Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ARTIK ÇARŞI MERKEZİNDE

ARTIK ÇARŞI MERKEZİNDE

Ereğli`de yapımı tamamlanan PTT binası hizmete açıldı.


Ereğli'de yapımı tamamlanan PTT binası hizmete açıldı.

İlçe merkezindeki eski binanın 2013 yılında yıkımı ve 2017 de yeni bina yapımına başlanma sürecinden bu yana  Kargolar Caddesi’nde bulunan geçici yerinde hizmet veren Karadeniz Ereğli  PTT şubesi, bu sabah itibarıyla ilçe merkezindeki eski yerinde, yeni binada hizmete başladı.

BOZKURT ZİYARET ETTİ

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, sabah erken saatlerde Merkez PTT binasına gelerek, personele ‘hayırlı mesailer’ temennisinde bulundu. Binada incelemede bulunan Bozkurt, çeşitli işlemleri için PTT’ye gelen vatandaşlarla da bir süre sohbet etti.

Bozkurt, PTT’nin hizmete başlamasıyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Kdz. Ereğli Merkez PTT binamız, bugünden itibaren hizmet vermeye başladı. Ay başında yaptığım açıklamada da ifade ettiğim gibi, PTT binamızın yapımını tamamladıktan sonra tefrişatını da hızlı bir şekilde bitirerek yeni yıla girmeden halkımızın hizmetine açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hayırlı, uğurlu olsun. PTT’nin hizmete girmesiyle birlikte, ilçe merkezindeki hareketliliğin biraz daha artacağına inanıyorum. Bu vesileyle, PTT binamızın ilçemize kazandırılmasında geçmişten bu güne katkısı ve emeği olan herkese teşekkür ediyor, kıymetli vatandaşlarımız ile PTT çalışanlarına bir kez daha hayırlı, uğurlu olsun diyorum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran9
gülücük4
kızgın2
şaşkın1
üzgün1
Sebahattin ozarslan

15 Aralık 2020 - 09:23

Sirin erglimizin yeni ptt binasi halkimiza hayirli olsun emegi gecenlere cok tesekkur ederim elmatepeden aza

Hebele hübele

14 Aralık 2020 - 11:41

Bunuda eskidi diyip 15 sene sonra yikarlar

Yorum Yazın