Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ARŞİV YALAN SÖYLEMEZ BAŞKAN !.

ARŞİV YALAN SÖYLEMEZ BAŞKAN !.

Ereğli Belediye Başkanını arşiv yine yalanladı.


Belediyeyi ağlama duvarına çeviren Ereğli Belediye Başkanı,  “Spor kulüplerine hiçbir şey verilmemiş, 7 senedir formaları yok, formalarını yıkıyorlar, ütülüyorlar o şekilde idare ediyorlar” sözleri ile yine komik duruma düştü.

Ereğli Belediye Başkanı Ocak ayı meclisinde tarihinin en kötü sezonunu yaşayan Ereğli Belediyespor’a, ayni ve nakdi yardım yapılmasının görüşüleceği mecliste yaptığı konuşma ile yine komik duruma düştü.

Sezon başından beri 3 hoca getiren, sadece 245 bin lira ödenen 3 santraforun da aralarında bulunduğu toplam 14 futbolcuyu devre bitmeden gönderip, bu oyunculara ödenen paraları çöpe atan ve devre arasında yapılacak 6 transfer için de meclisten çıkacak parayı bekleyen yönetimin başındaki isim, yine eski yönetime çamur attı.

Başarısızlığı   “Spor kulüplerine hiçbir şey verilmemiş, 7 senedir formaları yok, formalarını yıkıyorlar, ütülüyorlar o şekilde idare ediyorlar”  açıklaması ile örtmeye çalışan başkanı arşiv yine yalanladı.

Zira son 5 yılda spor kulüplerine 2 kez malzeme yardımı, maddi yardım, alt yapı takımlarına ve salon sporlarına  malzeme yardımı,spor kulüplerine  lig katılım bedellerinin ödenmesi ve ulaşım imkânı gibi destekler verilmişti.

Posbıyık son iki sezonda şampiyonluk kovalayan takım için harcanan paralara da değinerek “O paralar nereye gitti, bilmiyorum.” dedi.  Oysa  Ereğli Belediyespor yönetimi meclisten çıkan yardımı geçmiş yönetim gibi şampiyonluğu kovalamak için değil, küme düşmemek, Devrek’i geçmek ve Play –aut oynamamak için harcayacak.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük6
kızgın2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
Ünal Sevinç

03 Ocak 2020 - 11:14

Adam 10 ay oldu geldiğinden beri ağlıyor ama yeni makam aracı alıyor, her hafta şehir dışına çıkıyor 10 tane danışmana dünyanın maaşını ödüyor adam fazla diyor 40 işçi alıyor. evine süt getiren kadının oğlunu dahil.Ereğli ile kafa buluyor

Yorum Yazın