Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Arif Madenci’ye son görev

Arif Madenci’ye son görev

Geçirdiği kalp Krizi sonucu vefat eden Galatasaray Spor Kulübü Divan Kurulu Üyesi  ve  Madenci Gemi Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Arif Madenci son yolculuğuna uğurlandı. Önceki gün oğlunu ziyaret için gittiği Ukrayna’da geçirdiği kalp krizi sonucu vefat eden  Ereğli’nin sevilen İş adamı Madenci Gemi Sanayii Yönetim Kurulu Başkanı Arif Madenci, 19 Mart Pazar günü gözyaşları içerisinde son yolculuğuna uğurlandı. Bozahanede kılınan cenaze namazı öncesi Merhum Madencinin Eşi Yasemin Madenci ve Çocukları tabutunun başında taziyeleri kabul etti. Ereğli İlçe Müftüsü Recai Albayrak’ın öğle namazına müteakip kıldırdığı cenaze namazının ve alınan helalliğin ardından Merhum Madenci için sahibi olduğu Madenci Gemi Sanayi önünde tören düzenlendi. Törende aile yakınları ve çalışanları gözyaşına boğuldu.

Merhum Madencinin naaşı daha sonra Akçakoca’ya getirildi. Merhum Madenci burada ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından  Osmaniye Mahalle mezarlığında defnedildi.

Öte yandan Bozahane Cami’de Merhum Madenci ile birlikte kalp krizi sonucu vefat eden 62 Yaşındaki Kadriye Sarıgül’de son yolculuğuna uğurlandı. Merhum Madenci’nin geçmişte merhume Kadriye Sarıgül’e yardımda bulunduğu öğrenildi.

Tabutunun üzerine Galatasaray Bayrağı sarılan  Merhum Madenci’nin Cenazesine, AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekilleri Şerafettin Turpçu, Ünal Demirtaş, Kdz.Ereğli İlçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Karadeniz Bölge ve Garnizon Komutanı Deniz Kurmay Albay Aykut Manioğlu, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek,Eski Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı M. Fatih Çakır, CHP Ereğli İlçe Başkanı Şerif Sertan Ocakçı,Enerji ve Tabi Kaynaklar eski Bakanı Zeki Çakan,Ereğli Önceki Belediye Başkanı Halil Posbıyık, MHP Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker, Ereğlililer Derneği Başkanı Noyan Keskin, İş adamları,Sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile Madenci ve Sarıgül ailelerinin dost ve akrabalarının yanı sıra çok sayıda vatandaş  katıldı.

Ereğli FM Ailesi olarak Merhum Arif Madenci ile Merhume Kadriye Sarıgül’e Allahtan rahmet dost ve akrabalarına başsağlığı dileriz.

(Ereğli FM Haber Merkezi)

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
Bilal SARIGÜL

20 Mart 2017 - 12:53

BİZ DE AİLEMİZ ADINA MADENCİ AİLESİNE BAŞSAĞLIĞI DİLERİZ NE TESADÜF DÜR Kİ GEÇMİŞTE YARDIM ETTİĞİ ABLAMIN CENAZESİNDE MUSALLA TAŞLARINDA YAN YANA BİR ARAYA GELDİLER BİR TARAFTA FAKİR BİR İNSAN DİĞER TARAFTA ZENGİN BİR İNSAN AMA HER İKİSİDE FANİ ALEMDEKİ YOLCULUKLARINI TAMAMLAYIP BAKİ ALEME GÖÇTÜLER MADENCİ AİLESİNİN MERHUME ABLAMA YAPTIĞI YARDIMDAN DOLAYI ALLAH RAZI OLSUN DER TEKRAR BAŞLARI SAĞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ BU VESİLEYLE PAYLAŞIRIZ

Yorum Yazın