Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ARANIYOR !.

ARANIYOR !.

2 gündür her yerde aranıyor !.


 Ereğli Gebe köyünden dün sabah evinden çıktıktan sonra bir daha haber alınmayan Necati Selçuk Gün için geniş çaplı arama çalışması başlatıldı.

Ereğli ilçesinde ailesi ile sorunları olduğu iddia edilen ve bağlı Gebe köyünde yaşayan Necati Selçuk Gün, dün sabah evinden çıktıktan sonra ailesi bir daha haber alamadı. Aracı Yaraşlı Yörük köyünde bulunan Necati Selçuk Gün için Jandarma ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen Ereğli Jandarma ekipleri yaptıkları çalışmada sonrasında netice alamadı. Bugün aramaların devam ettiği alana Zonguldak İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) ekipleri, Bartın İlinden İl Jandarma Komutanlığı İZ Takip köpeği PATİ, Zonguldak İl Jandarma Komutanlığı’ndan Jandarma Komando ve Ereğli İlçe Jandarma komutanlığı askerleri ile köylüler de katıldı.

Necati Selçuk Gün’ün telefon sinyalinin de takibe alındığı arama çalışmasında bir sonuca ulaşılamadı.

Yapılan arama kurtarma çalışması ile ilgili olarak açıklamada bulunan Gebe köyü Muhtar Adnan Alar “ Dün sabah saat 08.00 itibari ile 1988 doğumlu köyümüz sakinlerinden Necati Gün, Pembeciler köyü Çataklı mahallesi ile Yaraşlı Yörük yolunu bağlayan güzergah üzerinde aracının bulunduğu, ancak kendisinin olmadığını öğrendik. Dün saat 10.30 gibi Ereğli İlçe Jandarma Komutanlığı’na haber verdik. Arama çalışması başlatıldı. Şu ana kadar bir sonuç alınamadı. Şu anda Jandarma Komando, İlçe Jandarma timleri, Arama kurtarma köpeği, AFAD ekipleri ile çalışmalar devam ediyor. Necati Gün çalışmayan, boşta olan köyden bir arkadaşımız. Günlük inşaat işlerinde çalışan arkadaşımız. Bu saatten sonra inşallah sağ salim bulunur diye temenni ediyorum” dedi.

Necati Gün’ün iki evli olduğu, ilk eşinden 3, ikinci eşinden bir olmak üzere toplam 4 çocuğunun olduğu öğrenildİ

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın