Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ANNE, ÇOCUKLARININ BIÇAK DARBELERİ İLE ÖLDÜ!!!

ANNE, ÇOCUKLARININ BIÇAK DARBELERİ İLE ÖLDÜ!!!

Çocukları tarafından 9 yerinde bıçaklanarak öldürülen Nazlı Uyanık’ın eşinden şiddet gördüğü için evinden kaçtığı, yeniden evlenmek istediği için çocukları tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı.


Zonguldak’ın Devrek ilçesinde bir kadın, eşinden şiddet gördü evden kaçtı. Yeniden evlenmek isteyince çocukları tarafından öldürüldü.
Edinilen bilgiye göre, Bitlis’te birlikte yaşadığı eşinden şiddet gören 44 yaşındaki Nazlı Uyanık, yaşadığı evi terk ederek İstanbul da sığınma evine yerleşti. Burada Devrek’li bir kadınla tanışan Nazlı Uyanık, tanıştığı kadınla Zonguldak’ın Devrek ilçesine geldi. Devrek’te ev tutan kadın, kocasından kaçtığı için evin ikametini üzerine almak istemedi. Kaçtığı anlayan ev sahibi, kadını evden çıkarttı. Aynı mahallede başka bir ev bulan Uyanık, burada ev sahibi ile anlaşarak evi tuttu.
ANNELERİNİ ÖLDÜRDÜLER!
İstanbul’da tanıştığı kadın, Nazlı Uyanık’la abisinin evlenmesi istedi. Evlenme konusuna sıcak bakan Nazlı Uyanık, konuyu çocuklarıyla konuştu. Annelerinin evleneceğini duyan çocukları Zonguldak’ın Devrek ilçesinde annesinin ikamet ettiği adrese gelerek Uyanık’ı 9 yerinden bıçakladı. Olayın ardından harekete geçen emniyet müdürlüğü ekipleri çocukları olan Ö.U. (21) ve S.U (17) için arama çalışması başlattı. Yapılan çalışma neticesinde emniyet ekipleri Ö.U.ve S.U.’yu, Ankara girişinde yakaladı. Gözaltına alınan kardeşler Ankara’dan Devrek İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirildi. İfadesi alınan kardeşler suçlarını itiraf etti. Cinayette kullanılan bıçağın hala kayıp olduğu öğrenildi. 
Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın3
şaşkın1
üzgün1
gülücük0
hayran0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın