Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ANKARA’YA DAVET EDİLDİLER

ANKARA’YA DAVET EDİLDİLER

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli’deki Nurdan ve Ahmet Orhan Oğuz Orta Okulu öğrencilerinin,  Sanayi Bakanlığı ve TÜBİTAK işbirliği ile bu yıl 13’üncüsü yapılan Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması'na ilişkin düzenlenen sergiye katılacakları bildirildi.
Bir süre önce gerçekleştirilen yarışmaya, görme engeli bulunan bireyler için hazırladıkları proje ile katılarak dikkatleri bir anda üzerlerine çeken öğrencilerin, Ankara’ya davet edildikleri öğrenildi. Nurdan ve Ahmet Orhan Oğuz Orta Okulu Müdürü Fuat Yılmaz, sosyal medyada yaptığı paylaşımda, şunları kaydetti:
“13. Tübitak Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Ankara Bölge Sergisine davet edildik. ‘Görme Engellilerinin Hayatını Kolaylaştıran Park Sistemi’ projemizin danışman öğretmenimiz Nesibe Bozyel'e, Endüstri Meslek Lisesi Öğretmeni Ercan Bozyel'e, öğrencilerimiz Yağız Balcı Ve Ali Ekmekçi'ye okulumuz adına teşekkür ediyorum. Bölge yarışmasında proje ekibimize başarılar diliyorum. 25-28 Mart 2019 tarihlerinde Ankara’da olacağız.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran5
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın