Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ANKARA SALDIRISINA KINAMA MESAJLARI

ANKARA SALDIRISINA KINAMA MESAJLARI

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, Ankara’da yaşanan terör saldırısını şiddetle kınadıklarını belirterek,” Bu alçakça saldırıların hedefi ülkenin istikrarını, huzurunu bozmak ve kaos ortamı oluşturmaktır. Bu tür saldırılara karşı dün olduğu gibi bugünde hukukun gerekliliği yerine getirilerek fırsat verilmeyecek ve bu tür saldırılar asla amacına ulaşamayacaktır” dedi. Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, Ankara’da yaşanan alçak saldırıyı kınadı.

Terör olaylarının hedefinin ülkenin istikrarını, huzurunu bozmak ve kaos ortamı oluşturmak olduğunu vurgulayan Ocak,  “Ankara’da  meydana gelen    28 vatandaşımızın yaşamını yitirdiği 61 vatandaşımızın yaralandığı alçakça terör saldırısı, hepimizi derinden üzmüştür. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve milletimize başsağlığı, yaralananlara da acil şifalar diliyorum. Bu tür menfur saldırılar karşısında birbirimize daha fazla kenetlenmeliyiz" dedi.

GELGEÇ, HAİN VE ALÇAKÇA SALDIRIYI KINADI

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, “Terörizmin ve teröristlerin hedefi  insanlıktır, kardeşliğimizdir, milletimizdir, ortak geleceğimizdir, birlikte yaşama irademizdir. Milletimizi derinden sarsan hain saldırıyı kınıyor, terörü bir kez daha lanetliyorum” dedi.

Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, Ankara’da yaşanan hain ve alçakça saldırıyı kınadıklarını söyledi.

Bu saldırının devlete ve millete yapılan alçakça bir saldırı olduğunu belirten Gelgeç, “Hain terör örgütünce  Ankara’da  28 vatandaşımızın yaşamını yitirdiği 61 vatandaşımızın yaralandığı hain terör saldırısını,  bu saldırıyı yapanları ve yaptıran canileri lanetliyorum. Terörizmin ve teröristlerin hedefi insanlıktır, kardeşliğimizdir, milletimizdir, ortak geleceğimizdir, birlikte yaşama irademizdir. Bu alçak terör saldırısına karşı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da birlikte mücadele vermeye devam edeceğimizin bilinmesini istiyorum. Saldırıda ölenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Ailelerine, yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralı vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyor ve Allah’tan şifa diliyorum” dedi.

 

SÖZER, HAİN SALDIRIYI KINADI

MHP Alaplı ilçe Başkanı Serhat Sözer, Ankara’da terör örgütünce düzenlenen alçakça ve kalleşçe düzenlenen saldırıyı şiddetle kınadıklarını söyledi.

Saldırıda hayatını kaybeden güvenlik güçlerine ve vatandaşlara  Allah’tan rahmet, ailelerine ve Yüce Türk Milletine başsağlığı dileyen Sözer, “Ankara da askeri araçlarımızın kırmızı ışıkta durduğu sırada bomba patlatılmıştır.  Saldırıda 28 vatandaşımız yaşamını yitirirken, 61 vatandaşımızda yaralanmıştır. Alçakça ve kalleşçe düzenlenen bu saldırıyı şiddetle kınıyor, saldırıda hayatını kaybeden güvenlik güçlerimize, vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine ve Yüce Türk Milletine başsağlığı dilerken, yaralı güvenlik güçlerimiz ile vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum”

YAZICIOĞLU, SALDIRIYI KINADI

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Yazıcıoğlu, Ankara’da düzenlenen bombalı terör saldırısını kınadı.

Saldırıların hedefinin ülkenin istikrarını, huzurunu bozmak ve kaos ortamı oluşturmak olduğunu belirten Yazıcıoğlu, “Ankara’da  28 vatandaşımızın yaşamını yitirdiği 61 vatandaşımızın yaralandığı hain terör saldırısını şiddetle kınıyorum.  Bu ve benzer saldırılar karşısında millet olarak dün olduğu gibi bugünde dimdik ayakta duracağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Saldırıda yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve yaralananlara ise acil şifalar diliyorum” dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın