Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Amfi Tiyatro’da dolu dolu Kadir Gecesi Programı

Amfi Tiyatro’da dolu dolu Kadir Gecesi Programı

Karadeniz Ereğli Belediyesi ve Karadeniz Ereğli Müftülüğü’nün Amfi Tiyatro’da ortaklaşa gerçekleştirdiği Kadir Gecesi Programı’nda Mevlid-i Şerif ve ilahiler okundu.

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve eşi Sevim Uysal, BEÜ Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof.Dr. Ali Azar, İlçe Müftüsü Recai Albayrak, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis Üyeleri ile vatandaşların katıldığı programda, vatandaşlara belediye personeli tarafından gül suyu ve mevlid şekeri ile ikram çeşmesinden bol bol şerbet ikram edildi.

Milletvekili Çaturoğlu’nun açılışını yaparak ikram çeşmesinden doldurduğu şerbetten program boyunca doya doya içen vatandaşlar, Kadir Gecesi programına akın etti.

Gecenin sonunda bir konuşma yapan Başkan Uysal, “Bir Kadir Gecesine daha eriştiğimiz için Rabbime şükürler olsun. Bin aydan daha hayırlı olan bu gecede insanlık için, İslam âleminin çektiği acıların dinmesi için, ülkemizin terör belasından kurtulması için bol bol dua edelim” dedi.

Müftü Albayrak’ta Belediye Başkanı Uysal’ın Ramazan ayı boyunca halka verdiği iftarlara teşekkür ederek, daha nice ramazanlara erişme temennisinde bulundu. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın