Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Alevler, geceyi aydınlattı!

Alevler, geceyi aydınlattı!

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde bir kereste fabrikasında çıkan yangın korku yarattı. Alevler, 2 saatte kontrol altına alınabildi.


Edinilen bilgiye göre, ilçenin Ormanlı beldesi girişinde Gökhan Tekin’e ait palet ve kereste üretimi yapan fabrikada elektrik panosunun alev almasıyla yangın çıktı. Çevredeki vatandaşlar fabrika sahibine ve itfaiyeye haber verdi. Olay yerine gelen fabrika sahibi belde sakinleri ile birlikte yangına müdahale etse de alevleri söndürmede başarılı olamadı. Bir süre sonra verilen adrese gelen Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, alevlere müdahale etti. İtfaiye ekipleri yaklaşık 2 saat süren çalışmanın ardından yangını kontrol altına alarak soğutma çalışması başladı.
Gökhan Tekin, gazetecilere açıklamasında, yangının elektrik panosundan çıktığını, 100 bin lira civarında da zararının olduğunu söyledi. İki ayrı belediyeye ait İtfaiye birimlerinden birinin yangına geç müdahalede bulunduğunu öne süren Tekin, 30 kilometre uzaklıktan gelen Ereğli Belediyesi itfaiyesinin, 2 kilometre mesafedeki belediyenin itfaiyesinden daha önce olay yerine geldiğini ileri sürdü. 
Yangında can kaybı yaşanmazken, savcılık soruşturma başlattı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
şaşkın1
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın