Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Alaplı'da sünnet şöleni

Alaplı'da sünnet şöleni

Zonguldak`ın Alaplı ilçesinde geleneksel sünnet şöleni düzenlendiği bildirildi.


Alaplı Belediyesi Basın Bürosu aracılığı ile yapılan basın duyurusuna göre;  bu yıl 19’uncusu yapılacak şölen 20 Temmuz Cuma günü gerçekleştirilecek. 
60 çocuğun sünnet operasyonu yaşayacağı belediye etkinliği 8.30’da çocukların giydirilmesiyle başlayacak.  Saat 10.00’da Belediye önünde bir araya gelecek sünnet çocukları, aileler ve davetlilerin katılımıyla şehir merkezinde kortej yürüyüşü düzenlenecek. Amfi Tiyatroda sürecek şölende Kur’an-ı Kerim okunması ve duanın yapılmasının ardından çocukların mutluluğuna ortak olmak için çeşitli hediyeler takdim edilecek. 
TEKİN: KEYFİ BERABER YAŞAYALIM
İlçenin belediye başkanı Nuri Tekin, düzenlenen şölene açık davet gönderdiğini belirterek, şunları kaydetti:
“Çocuklarımızın hayatında özel ve önemli bir yere sahip olan sünnet şölenini eğlenceli ve unutulmaz kılmak için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Bu yıl 60 çocuğumuz erkekliğe ilk adımlarını atmanın mutluluğunu yaşayacaklar. Dolu dolu geçecek sünnet şölenimiz çocuklarımızın sünnet kıyafetlerini giydirilmesini ardından saat 10.00’da Belediye binası önünden başlayacaktır. Küçük hemşerilerimizin ve ailelerinin mutluluğuna hep birlikte ortak olalım, bu özel günün heyecanını, keyfini beraber yaşayalım. Tüm Alaplı halkını bu şölene davet ediyorum. Sünnet şölenine maddi manevi destekte bulunan tüm hayırseverlerimize ayrıca teşekkür ediyorum.”

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo