Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AKŞAMA KADAR SÜRECEK!..

AKŞAMA KADAR SÜRECEK!..

Ereğli’de, Karadeniz Ereğli Merkez Anadolu Lisesi’de ’Bahar Şenliği’ etkinliği düzenlendi.

İzci Lideri Abdullah Alpan Çardak, Hakimiyet’e yaptığı açıklamada, geleneksel hale getirdikleri şenliği bu yıl da gerçekleştirdiklerini söyledi.

Çartak, şenlikten elde ettikleri geliri de okula yardım olarak teslim ettiklerini belirterek, “aralarında bilim şenliği, yiyecek içecek, resim ve elişleri gibi çeşitli stantlar kuruldu. Yine yiyecek ve içeceklerimizi davetlilerimize ikram ediyoruz. İzci şenliklerimiz olacak, halat çekme gibi çeşitli etkinlikler yapacağız. İzci Ateşimizi yakacağız. İzci Andımızı da yaptıktan sonra akşam saatlerine kadar etkinliklerimiz devam edecek. Bilet satışı ile ele ettiğimiz geliri de okulumuza bağış olarak aktarıyoruz.”

Okulun Kimya Öğretmeni Feriha Yener de, açtıkları stantta çeşitli deneyler yaptıklarını anlatarak, “bu stantın amacı kimyayı ve bilimi sevdirmektir. Gelecekte le becerilerini geliştirmek istiyoruz. Aynı zamanda teorik bilgilerini pratiğe çevirmelerini sağlıyoruz” dedi.

AK Parti Ereğli İlçe başkanı Fatih Çakır, partinin Zonguldak Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır, bazı AK Partili belediye meclis üyeleri, ile davetlilerin katıldığı şenlikte çeşitli oyunlar oynandı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın