Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK PARTİLİ VEKİL, GURBETÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ

AK PARTİLİ VEKİL, GURBETÇİLERLE BİR ARAYA GELDİ

ALMANYA

Almanya’ya giden AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’nun, gurbetçilerin katılımı ile gerçekleştirilen iftar yemeği programına katıldığı bildirildi.
Edinilen bilgiye göre, AK Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkanlığı’nca Gelsenkirshen kentinde görevlendirilen AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, UETD Avrupalı Türk Demokratlar Birliği’nin düzenlediği iftar ve sahur programında Zonguldaklı hemşerileriyle bir araya geldi.
Almanya ziyareti ile ilgili gazetecilere değerlendirmede bulunan Çaturoğlu, Almanya’da esnaf ziyaretinde de bulunduğunu belirterek şunları kaydetti:

“SORUNLARI DİNLEDİK”
“UETD Gelsenkirchen Şube Başkanı Erol Yukarıbaş ve beraberindeki heyetle birlikte iftardan önce esnaf ziyareti yaptık ve akabinde iftarda gurbetçilerimiz ile bir araya geldik. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, Başbakanımız Binali Yıldırım’ın, Genel Başkan Yardımcımız Mehdi Eker’in, Milletimizin ve Zonguldaklıların selamlarını ilettik. Ülkemizde ve Dünyadaki son gelişmeler üzerine değerlendirmelerde bulunduk. 15 Temmuz ve 16 Nisanda Partimize verdikleri destekten ve özverili çalışmalarından dolayı Almanya’da bulunan gurbetçilerimize ve hemşerilerimize AK Parti adına teşekkür ettik. Sahurda ise UETD Şubesinde yine gurbetçilerimizle bir araya geldik ve onların sorunların dinledik. Almanya’da bizi yalnız bırakmayan başta Münster Başkonsolosuna, UETD Yöneticilerine ve gurbetçilerimize teşekkür ediyorum."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın