Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Ak Parti, Resmi Kurum Ziyaretleriyle Başladı!.

Ak Parti, Resmi Kurum Ziyaretleriyle Başladı!.

AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Teşkilatı, 16 Nisan’da yapılacak referandum için saha çalışmalarına resmi kurumlara ziyaret gerçekleştirerek başladı.

AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır ve beraberindeki heyet, Kdz.Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük’e ziyarette bulundu. AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Teşkilatı, 16 Nisan’da yapılacak referandum için saha çalışmalarına resmi kurumlara ziyaret gerçekleştirerek başladı.AK Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, beraberinde Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, partisinin il genel meclis üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilk olarak Kdz. Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu’nu ziyaret etti.

Çakır, ziyarette yaptığı konuşmada; bugünden sonra sahaya çıkıp mahallelerde, beldelerde ve köylerde çalışacaklarını söyledi ve “buralarda vatandaşlarımızın uygun gördüğü tarafa oy vermesi noktasında görüşlerimizi ifade edeceğiz. Öncelikle bu halk oylamasının ilçemize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. Tabi Türkiye bu son dönemde çok fazla seçim yaşadı ama bize göre istikrarın devamı için bu anayasa değişikliğinin olması gerekiyordu. Söz de milletin, karar da milletin. Milletimiz ne derse başımız gözümüz üstüne. Biz sadece bildiklerimizi vatandaşlarımıza aktaracağız. ”dedi.

ÜLKEMİZ İÇİN GÜZEL SONUÇLAR ÇIKACAĞINA İNANIYORUM

Kaymakam Madenoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “ülkemiz önümüzdeki ay içerisinde geleceği ilgilendiren çok önemli bir referandum yapacaktır. Her şey ülkemizin ve insanımızın mutluluğuna matuf olsun diye yapılan faaliyetler. Allah bu çıkılan yolda Cumhurbaşkanımızı, Başbakanımızı ve diğer ilgilileri mahcup etmesin. Ülkemiz için güzel sonuçlar çıkacağına ben inanıyorum. Allah çalışmalarınızda yardımcınız olsun. ”diye konuştu.

’GAYRETLERİMİZ İLE İNŞALLAH BÜYÜKLERİMİZE MAHCUP OLMAYIZ’

Çakır ve beraberindekiler daha sonra Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti. Çakır, konuşmasında halk oylamasının startını verdiklerini hatırlatarak, “Bu anlamda önce Ereğli Kaymakamımıza nezaket ziyaretinde bulunduk. Sizler de hem bizim hem de şehrimizin seçilmiş belediye başkanı olmanız hasebiyle bir nezaket ziyaretinde bulunalım dedik. Zaten bundan sonraki süreçte hep birlikte gece gündüz demeden çalışacağız. Gayretlerimiz ile inşallah büyüklerimize mahcup olmayız. Ereğlimizi de hak ettiği şekilde temsil ederiz diye düşünüyoruz. ”ifadelerine yer verdi.

BAŞKAN UYSAL, ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Başkan Uysal da ziyaretlerinden dolayı AK Parti heyetine teşekkür etti ve referandumda ilçede evet oyunun en yüksek oranda çıkarmak için çok çalışacaklarını kaydetti.

(Haber Merkezi )

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın