Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK PARTİ EREĞLİ’DE ENGELLİ KOMİSYONU KURDU

AK PARTİ EREĞLİ’DE ENGELLİ KOMİSYONU KURDU

AK Parti Ereğli İlçe Teşkilatı bünyesinde Engelli Komisyonu kuruldu.

Engellilerin yaşamını kolaylaştırıp refah seviyesini yükselttiklerini belirten İlçe Başkanı Fatih Çakır, teşkilatları bünyesinde kurulan Engelli Komisyonunun amacının parti çatısı altında ilçe genelindeki engellilere yönelik çeşitli sosyal faaliyetlerde bulunmak ve engelli vatandaşlara yardım etmek olduğunu söyledi.

Komisyon başkanlığına 25 ve 26. dönem engelli kontenjanından Zonguldak Milletvekili aday adayı olan Erol Acar’ın getirildiğini açıklayan Çakır, şunları kaydetti:

"Engelli vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunları sadece kendilerinin değil, ailelerinin, çevrenin, toplumun, bizlerin ve kısacası tüm insanların ortak sorunu olarak kabul ettik. Bizler her gün engellilerimizle beraberiz, onların her türlü sorunlarıyla hemhal oluyoruz. Bakım, sağlık hizmetleri ve nakdi yardımlar olmak üzere ’sosyal devlet olma’ anlayışının bir gereği olarak engellilerimizin her zaman yanındayız. İstihdam alanlarını genişletiyor, mesleki eğitim çalışmalarına hız veriyoruz. Bizler engelli kardeşlerimizin gören gözü, işiten kulağı, tutan eli olmaya devam edeceğiz."

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın