Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK PARTİ EREĞLİ’DE BAYRAMLAŞTI

AK PARTİ EREĞLİ’DE BAYRAMLAŞTI

Ak Parti Ereğli İlçe Başkanlığı’nın bayramlaşma programı, Bayramı’nın ikinci günü gerçekleştirildi. Bayramlaşmaya; Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır ve Faruk Çaturoğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, İl Başkanı Zeki Tosun, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclisi üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları ve partililer katıldı.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ereğli İlçe örgütünde düzenlenen bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, 7 Haziran seçimlerinin hemen ardından çalışmalara hiç ara vermeden devam ettiklerini, bu tavırlarının kendilerine oy veren veya vermeyen tüm vatandaşlardan takdir gördüğünü belirtti. İnsanların, seçilmiş milletvekillerini, seçimden hemen sonra yanlarında görmekten büyük mutluluk duyduğunu ve bunu yatırımlardan daha önemli gördüklerini ifade etti.

 

UYSAL: " BU PROJE GELECEK NESİLLER İÇİN ÇOK ÖNEMLİ BİR PROJE”

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal da yaptığı konuşmada, son günlerde aldığımız en güzel müjde, eski devlet hastanesine bağlı alanların kampüs olması olayıdır. İleriki günlerde inşallah bunun yansımalarını göreceğiz. Bu proje gelecek nesiller için çok önemli bir proje. Bunu elde ettikten sonra Ereğli’nin yapamayacağı, başaramayacağı hiçbir şey yoktur" şeklinde konuştu.

ÇAKIR: "EREĞLİ’YE YAPILAN HİZMETLERİ TAKİP ETTİK”

Ereğli Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır da bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, 7 Haziran seçimlerinden sonra başlattıkları teşekkür ziyaretlerine Ramazan ayı içerisinde de iftar programlarıyla devam ettiklerini belirtti. 3 beldede 30 yakın köyde vatandaşlarla buluşma imkanı yaşadıklarını hatırlatan Çakır, "Ziyaretlerimizi sürdürürken bir yandan da Ereğli’ye yapılan hizmetleri takip ettik. Bu yıl içerisinde köylerimizde 75 km civarında ikinci kat asfalt çalışmasıyla 15 km civarında birinci kat asfalt çalışması halen sürdürülüyor. 150 bin metrekare parke köylerimize verildi. Ereğli’de Hastane kavşağı ve Kandilli tepsinde bitecek olan ve 2016 yılında tamamlanacak projeleri takip ediyoruz. Mübarek Ramazan ayında Ereğli için çok hayırlı bir haber aldık. Bu da eski devlet hastanesi arazisinin kampüs yapılması için üniversiteye devridir. Bu çalışmada emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu projenin Ereğli için taşıdığı değer önümüzdeki yıllarda çok daha iyi anlaşılacaktır" dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın