Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK Parti’den Vergi Dairesine ziyaret

AK Parti’den Vergi Dairesine ziyaret

AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve teşkilat üyeleri, Kdz.Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Muharrem Gövce’yi ziyaret etti.AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, beraberinde yönetim kurulu, kadın ve gençlik kolları üyeleri ile birlikte, Kdz.Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Muharrem Gövce’yi makamında ziyaret etti.

ÇAKIR MÜDÜR GÖVCE VE PERSONELİ KUTLADI

Bu yıl 28’încisi kutlanan Vergi Haftası dolayısıyla ziyaretlerini gerçekleştirdiklerini belirten Çakır, başta Vergi Dairesi Başkanı Muharrem Gövce’nin ve tüm vergi dairesi çalışanlarının haftasını kutladı. Çakır, ayrıca şu ifadelere yer verdi:“Ülkemizin yapılan bütün yatırımları sizlerin üstün gayretleri ile toplanan vergilerle yapılıyor. Bundan dolayı vergi dairelerini ve vergi haftalarını bir kat daha önemsiyoruz. Bütün bu yatırımlarda sizlerin emeği, eseri var. Bir yerden vergiler toplanacak ki tabi bir taraftan yatırımlar olsun. Yatırımın başladığı nokta verginin tahsilatı ile başlar. Sizleri kutluyor ve tüm ekibinizle birlikte başarılar diliyoruz.”

BU HAFTANIN AMACI ÜLKEMİZ GENELİNDE VERGİ BİLİNCİNİN OLUŞTURULMASI.

Vergi Dairesi Müdürü Muharrem Gövce de ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, “Her yıl Şubat ayının son haftası kutlanan ve bu yıl 28’incisini kutladığımız Vergi Haftası kutlamalarının startını sabah Atatürk Anıtı’na çelenk koyarak verdik. Bu haftanın amacı ülkemiz genelinde vergi bilincinin oluşturulması. Ülkede birçok yapılan hizmetleri n temeli vergidir. Bu vergi hizmetine karşılık bizler de üzerimize düşeni yapmaya çalışıyoruz. Sizlere de vergi bilincinin oluşması için yapmış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür ederim. ” dedi.

(Ereğli FM )

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın