Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AK Parti, Danışmentli,Dedeler ve Yunusludaydı

AK Parti, Danışmentli,Dedeler ve Yunusludaydı

AK Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır’ın  ’Evet ’ ziyaretleri kapsamında Danışmentli, Dedeler ve Yunuslu Köyünde, yağmurlu havaya rağmen bilgilendirme toplantısını yoğun katılımla gerçekleştirdiği bildirildi. AK Parti Ereğli SKM’den ziyaretle ilgili gönderilen açıklama şu şekilde ; Başkan Çakır, Ormanlı Belediye Belediye Başkanı Bayram Başol, Partisinin İl Genel Meclis Üyeleri ve Yönetim kurulu Üyeleriyle birlikte, 16 Nisan’da yapılacak olan Anayasa değişikliğine ilişkin başlatılan halk oylaması "Evet" ziyaretleri kapsamında,  Danışmentli, Dedeler ve Yunuslu Köyünde yağmurlu havaya aldırmayan halkın büyük bir ilgisiyle karşılandılar. Halk oylamasında da EVET demenin faydalarını,18 maddelik anayasa değişikliğini vatandaşlara detaylı bir şekilde aktaran İlçe Başkanı Çakır, “Geçmiş dönemlerde gördük, darbelerle ve farklı yaptırımlarla ülkemizi hep geriye götürdü.” Dedi.

Yeni sistemde ise azalan bürokrasi, millete hizmet yolunda artan sorumluluk anlayışı yer alıyor, Milletin seçtiği bu ülkeyi yöneteceğini belirten Başkan Çakır, şunları kaydetti; “Cumhuriyet tarihinden bu yana geçmişte Koalisyon hükümetleri ile başbakan ve cumhurbaşkanın anlaşamaması nedeniyle bu ülke çok vakit kaybetti. Değişmesini istediğimiz sistem hizmetlerin yarım olmasına ve geç yapılmasına sebep oluyor. Halk Oylamasında destekleriniz “ EVET” ile Ülkemizde çift başlılığı ortadan kaldıracak. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan var, istikrar var.14 yıldır AK Parti hükümeti ile Türkiye büyüdü gelişti. Artan yetki ve sorumluluk ile daha güçlü, sürekli gelişen bir Türkiye olacağız. Vitesi büyütmemiz lazım. Bu Ülkemizin sahibi millettir. Bu bir Anayasa değişikliği biz diyoruz ki, Halk Cumhurbaşkanını yüzde 50 ile seçsin, tek başına, iş başına getirsin. Ülkemizin güçlenmesini istemedikleri için EVET’e karşı ve sistemin değişmemesi için ellerinden geleni yapıyorlar. Yeni sistemde biz diyoruz ki, Erdoğan için değil, Herdoğan için diyoruz. Çünkü Ülkemizin daha da güçlü gelişmesi ve koşması için hızlı karar almamız lazım. Azalan bürokrasi, millete hizmet yolunda artan sorumluluk anlayışı yer alıyor. Milletin seçtiği bu ülkeyi yönetecek. Onun için güçlü bir “EVET” desteği istiyoruz. ”

Danışmentli, Dedeler ve Yunuslu Köyünde Vatandaşlar,  Başkan Çakır’ı alkışlarla “EVET” sözleriyle desteklerini göstererek köylerinden uğurladılar.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın