Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Ağaçtan Düştü!.

Ağaçtan Düştü!.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, oğlunun elinden kaçırdığı ve ağaca takılan balonu almaya çalışan baba, dengesini kaybedip yere düştü.


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, oğlunun elinden kaçırdığı ve ağaca takılan balonu almaya çalışan baba, dengesini kaybedip yere düştü. Kolu ve bacağında kırıklar oluşan baba hastaneye kaldırılırken, oğlu ise gözyaşı döktü. 
Edinilen bilgiye göre, Atakan Ülker adlı vatandaş oğlu ile birlikte Ereğli sahilinde gezmeye çıktı. Baba Ülker’in oğlu için aldığı balon elinden kurtulup ağacın tepesindeki dallara takıldı. Ağlamaya başlayan oğlu için ağaca tırmanan Atakan Ülker, balonu kurtarıp aşağı inerken aniden dengesini kaybedip yaklaşık 3-4 metreden yere düştü. Yaralanan babanın yardımına koşan vatandaşlar 112 sağlık ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralıya ilk müdahaleyi burada yaparken, oğlu ise gözyaşı döktü. Ambulansla Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Atakan Ülker’in kolunda ve bacağında kırıklar tespit edildi. Oğlunun ağaca takılan balonunu kurtarmaya çalışırken yere düşüp yaralanan babanın hastanedeki tedavisi sürüyor.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın