Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ !.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ !.

Ereğli`de eski sevgilisi Çağla Ç.yi 10 bıçak darbesiyle ağır yaralayan ve sabaha karşı Jandarma’ya teslim olan Ufuk Ö. adliyeye sevk edildi.


Dün akşam saatlerinde Ereğli’ye bağlı Orhanlar Mahallesi Yalı Caddesi üzerinde meydana gelen olayda, eski kız arkadaşı Çapla Ç. (22) nin evine gelen Ufuk Ö. (40), kısa süre içinde tartışmaya başladığı Çağla Ç. Yi karın ve baş bölgesinden bıçaklayarak kaçmıştı. Evden kaçarak caddeye inen genç kadının imdat çığlıklarına çıkan mahalle halkı ve esnaflar Çağla Ç. Yi ticari taksi ile hastaneye göndermişti.

Olaydan sonra kaçan ve sabah saatlerinde Kandilli Jandarma komutanlığına elinden yaralı olarak teslim olan Ufuk Ö. Devlet hastanesinde yapılan tedavisinin ardından İfadesi alınmak üzere Asayiş Büro Amirliği’ne götürüldü. İfadesi alınan Ufuk Ö. Daha sonra adliyeye sevk edildi.

Ufuk Ö. Nün ifadesinde Çağla Ç.  İle konuşmak için yanına gittiğini, kendisinin alkollü olduğunu, konuşmanın tartışmaya dönmesinin ardından bıçaklayarak evden çıktığını söylediği öğrenildi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın6
gülücük2
şaşkın2
hayran0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın