Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

AÇILIŞA ÖZEL FIRSATLAR !.

AÇILIŞA ÖZEL FIRSATLAR !.

Türkiye’nin en köklü ve güçlü firmalarından biri olan Yataş’ın kurumsal mağazası Akçakoca’da açıldı.


Mobilya, uyku ürünleri ve Aksesuar’da Türkiye’nin en köklü ve güçlü firmalarından biri olan Yataş’ın kurumsal mağazası Akçakoca’da açıldı.

Akçakoca Yeni Mahalle’deki mağazasının açılışına Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can, Belediye Başkan Yardımcıları Şenol Yazgan ve Yüksel Yılmaz, ABİTAŞ Genel Müdürü Hakan Öztaş,  Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Nazım Pazvant,  Ak Parti İlçe Başkanı Esvet Sarıoğlu,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer ve  Akçakoca Müftüsü Ahmet Kuru’nun da aralarında bulunduğu çok sayıda tanınmış sima ve davetliler katıldı.

İş yeri sahibi Murat Özdemir, açılışa ilişkin yaptığı açıklamada, “Akçakoca’mıza hayırlı olsun. Böyle bir markayı Akçakoca’ya kazandırdığımız için gurur duyuyoruz. Yatak, baza, ev tekstili, yastık, yorgan nevresim çeşitleri ve diğer ürünlerimizle  halkımızın hizmetindeyiz. Açılışa özel kredi kartına peşin fiyatına 9 taksit kampanyamız   ve  TC kimlik numarası ile taksitlendirme olanaklarımız var.  Açılışımıza katılan tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.”dedi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın