Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ACI HABERLER PEŞ PEŞE !.

ACI HABERLER PEŞ PEŞE !.

Ereğli’de Yumurtaş ailesinin 4 ferdi Korona virüs sebebi ile hayatını kaybetti.


 

Ereğli’de Yumurtaş ailesinin 4 ferdi Koronavirüs sebebi ile hayatını kaybetti.

15 Ekim tarihinde İtfaiye emeklisi Şükrü Yumurtaş tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Baba Afşin Yumurtaş ise oğlundan 4 gün sonra 20 Ekim tarihinde tedavi gördüğü hastanede gözlerini hayata yummuştu. Anne Nihan Yumurtaş’ta tedavi gördüğü devlet hastanesinde 24 Ekim tarihinde Koronavirüs sebebi ile yaşamını yitirmişti. 

Babası Afşin Demirtaş’a refakat ettiği Devlet hastanesinde Koronavirüse yakalanan Cihat Demirtaş’ta karantina altına alınmış ve 15 gün önce durumunun ağırlaşmasının ardından Özel Anadolu hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Yoğun bakıma kaldırılan ve entübe olan Cihat Yumurtaş bugün sabah karşı yaşamını yitirdi. 

CENAZESİNDE GÖZYAŞLARI SEL OLDU…

Özel Anadolu Hastanesi morgundan cenazesi alınan Cihat Yumurtaş, cenaze namazı için Ali Molla Camisine getirildi. Cihat Yumurtaş’ın oğlu Barkın Yumurtaş taziyeleri güçlükle kabul etti. Cihat Yumurtaş, ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından şehir mezarlığında son yolculuğuna uğurlandı.

Bu arada 15 gün önce Korona dan annesi Gülizar Kapan’ı  kaybeden 38 yaşındaki Mustafa Kapan dan da acı haber geldi.

Öte yandan dünde Koronavirüs salgından Pembeciler Köyünden 84 yaşındaki Hasan S., Çayırlı köyünden 51 yaşında ki Yaşar G., Bağlık Mahallesinden Hüseyin B., Ömerli Mahallesinden 87 yaşında ki Naip K. ve Bağlık mahallesinden 52 yaşında ki Ayşe E. Hayatlarını kaybetti. 

Hayatını kaybeden 6 kişinin ölümleri kayıtlara Bulaşıcı hasatlık sebebi ile doğal ölüm olarak geçti. Hayatını kaybeden 6 kişi alınan önlemler doğrultusunda son yolculuklarına uğurlandı. 

Diğer yandan yaşanan son ölümlerle birlikte ilçede Ekim Ayında hayatını kaybedenlerin sayısı 49’a bugüne kadar hayatını kaybedenlerin sayısı ise 369’a yükseldi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün14
şaşkın4
kızgın1
gülücük0
hayran0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo