Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

9’U TUTUKLANDI

9’U TUTUKLANDI

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Jandarma komutanlığı tarafından düzenlenen ikinci dalga uyuşturucu operasyonunda adliyeye sevk edilen 15 kişiden 9’u tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Edinilen bilgiye göre, Ereğli’de 9 Mart tarihinde okul önlerinde ve gençlerin yoğun olarak bulunduğu bölgelerde uyuşturucu madde ticareti yaptıkları tespit edilen şüpheliler teknik ve fiziki takibe alınmış, Ereğli Cumhuriyet Başsavcılığınca yapılan soruşturmada, 3 ay süren fiziki ve teknik takibin ardından belirlenen adreslere sabah eş zamanlı operasyon yapılmıştı. Operasyon kapsamında 10 kişi gözaltına alınmış, 10 kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderilmişti.
Operasyonun ikinci dalgasında da Ereğli Jandarma Komutanlığı ekiplerince Cuma günü 15 kişi gözaltına alındıktan sonra adliyeye sevk edilen 15 kişiden 9’u tutuklandı. Mahkeme tarafından tutuklanan İ. G., İ. Y.,H. B.,S. U.,S. T.,E. Y., B. B., R. H., A. A., işlemlerin tamamlanmasının ardından Beycuma cezaevine gönderildi. 6 kişi ise adli kontrol şartı ile serbest kaldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
şaşkın1
kızgın1
gülücük0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın