Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

83'ÜNCÜ ŞUBE EREĞLİ'DE !

83'ÜNCÜ ŞUBE EREĞLİ'DE !

DP güzellik merkezleri ile ismini dünyaya duyurmayı başaran Dilan Polat, 83’üncü şubesini Ereğli`de açtı.


Kurucusu olduğu DP güzellik merkezleri ile ismini dünyaya duyurmayı başaran Dilan Polat, 83’üncü şubesini açmak için geldiği Zonguldak’ın ilçesi Ereğli’de coşkuyla karşılandı. Hayranları, Polat’ın fotoğrafını çekebilmek için birbirleriyle yarıştı.

Merkezi 2017'de kurulan DP zincirinin son halkası, Esra Kulucan Karadağ iş ortaklığında Ereğli Erdemir caddesinde açıldı. 83’üncü şube için tören gerçekleştirildi. Açılıştan saatler önce güzellik merkezine gelen Polat’ın hayranları, Polat’ı görebilmek için uzun süre bekledi. Polat’ın gelmesi ile birlikte coşku tavan yaptı. Hemen hepsi kadın yaklaşık 500 kişi, Dilan Polat’ın fotoğrafını çekebilmek için mücadele etti. Kendisine gösterilen sevgiye kayıtsız kalmayan Polat ise konulan platforma çıkarak hem dans etti hem de hayranlarına öpücük gönderdi.

POLAT: HER GEÇEN GÜN BÜYÜYORUZ

Dilan Polat da, dünya genelinde binlerce kadına istihdam olduklarını belirterek şunları söyledi:

“Her şeyden önce sevilmek ve sayılmak muazzam bir duygu. İyi ki varsınız. Çok heyecanlı, çok mutluyum. Binlerce kadına istihdam sağlıyoruz. Her geçen gün büyüyoruz. Türkiye’de artık bulunacak yer deredeyse kalmadı. Dünyaya açılıyoruz. Bunu sizler sayesinde başarıyorum. Ayaklarınıza sağlık, sizi çok seviyorum. Dilerim hayırlı, uğurlu olur. İş ortaklarım sevgili Esra ve Mehmet Bey şahane insanlar. Umarım bu kapıdan ayrılırken çok mutlu bir şekilde ayrılırsınız. Bizim tek temennimiz sizlerin memnuniyetidir.”

Kurdele kesilmesinin ardından davetlilere ikramlarda bulunuldu. DP Güzellik-Kozmetik-Danışmanlık Merkezi’nin açılışına Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, AK Parti Zonguldak İl Başkan Yardımcısı Fatih Çakır, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, İş İnsanı ve Ereğli Belediyespor 2. Başkanı Halil Bozkuş, AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, Ereğli Kadın Gücü Kooperatif Başkanı Neriman Posbıyık, iş  çok sayıda tanınmış sima  ve  davetliler katıldı. 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük6
şaşkın2
kızgın2
üzgün1
hayran0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo