• >
 • >
 • 8 SANİYE İLE KURTULDU !.

8 SANİYE İLE KURTULDU !.

Ereğli`de 3 aracın karıştığı kazada bir kişi yaralandı.

8 SANİYE İLE KURTULDU !. Gündem

İfade Bırakın

üzgün21
şaşkın8
gülücük5
kızgın5
hayran3
 • melih mercan

  araç seyir halindeydi,halk otobüsü aracı aldı beyaz eşya mağazasına kadar sürükledi,beyaz araç benim önümde seyir halindeki araçtı öyle park halinde filan değildi,hatip rampasından inen doblo tarzı araca çarptı halk otobüsü,ondan sonra gaza yüklendi karşı şeritten gelen beyaz aracı altına aldı sürükledi.Hal otobüscü fren yerine gaza bastı ve frene hiç dokunmadı o aracı nasıl yoldan alıp orya kadar sürükledi inanılmazdı.

 • Ramazan Açıkgöz

  Zaten trafiği katleden bu otobüsçüler degilmi her zaman yolu kendilerinin gibi yolda giderlerse olacağı bu

 • Mahalle sakini

  Kdz ereğli trafik ekipleri emniyet müdürleride dahil piskobatça araç kullanan halk otobüs şöferlerini görmezden geliyor. 20 yıldır böyle bu.

 • BİR MİSAFİR

  Minibüs şöförü arkadaşlar sağ şeritte sabit hızla gelen otomobili gördükleri halde aniden yola çıkarak kazaya sebebiyet vermeye davetiye çıkartıyolar.Yağışlı hava mı var araç frene bassa durabilecek mi hiç hesaba katmadan bencilce trafiği kendi alanı gibi kullanıyolar.Daha dün bu söylediklerimi yeni yaşadım.Denetim şart.

 • 39 mehmet

  Bu yorumum bir misafir ve mahalle sakini vede kendini bilmez açıkgöze gelsin:sağ şeritte ilerleyen araç solu müsait olduğu halde inatla sağdan giderse alt tarafı aynaya bakıp şeridini değiştirecek ama yapmaz.araç duraktan çıkmaya çalışır bazı hususi araç sürücüleri hızı 50 ise bir anda 80 oluverir niye otobüs çıkamasın diye.

 • 39 mehmet

  Çoğu işe giden yolcu bilir işe giderken bindiği araç mesaisi bittiğinde hala onların çalışıyor olduklarını.burdan atıp tutması kolay hiç biriniz düşündünüz mü acaba bu otobüs şoförleri ne şartlarda çalışıyor diye bizde bu memleketin çocuğuyuz.evet denetim şartsa o zmn ilk yapılacak şoförün çalışma şartlarını düzeltmektir gerisi zaten teferruat olur

 • Barut ayax

  Arkadaşlar siz yorum yapmadan önce bi düşünün çarşıdan devrek yol ayrımına kadar hiç halk otobüsü duraklarını boş gördünüzmü veya yolun ortasına otobüsü bırakıp sağa sola giden bir otobüscü gördünüzmü . Yol verme meseleside verceksiniz o otobüslerde anneniz bacınız kardeşiniz babanız seyhat ediyor bu otobüsler gezi yapmıyor hizmet yapmaya çalısıyor otobüslere yol vermek sizi küçültmez yüceltir .denetilmiyo diyen arkadaş sen bu konuyo kafa yorana kadar kendine çeki düzen ver bilgin olmadığı konulara yorum yaparak kendini rezil etme . Polise ambulansa gösterdiğiniz saygının 3 te 1 ini otobüsler duraktan çıkarken göstermeye çalışın her şey daha zevkli olur .

 • Mahmut şenel

  Kepeze õmerliye hastaneye giden araçlar yakında üst yolu Erdemir caddesini kullanamayacak. Belediye bu olaya el atıyor.