Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

“8. Harika Ereğli”

“8. Harika Ereğli”

Kısa adı BAL olan Bölgesel Amatör Lig’in en iyileri belirlendi. Oluşturulan karma takımın antrenörü Karadeniz Ereğli Belediyespor hocası Zafer Şahin oldu. Takımda ise 3 “Ereğlili” oyuncu var…


Alınan bilgiye göre, BAL’da “haftanın enleri” kategorileri belirlendi. Soysal medyada “BAL Ligi Gurup Taraftar Sayfası”nda taraftarların oyları ile belirlenen tabloda, haftanın teknik Direktörü Zafer Şahin, öğrencisi Eray Özer ise haftanın oyuncusu seçildi. Son 8 maçını kazanan, yaptığı flaş transferler ile zirvenin adı olan Karadeniz Ereğli Belediyespor ise beklenildiği gibi haftanın takımı seçildi.
Haftanın takımı olarak belirlenen 11 kişilik kadroda Karadeniz Ereğli Belediyespor’un başaralı 3 ismi Eray Özer, Burak Toker ve Serbay Aydın yer buldu.
Spor otoriteleri, hazırlanan hatanın enlerini, “eflatun-beyazlı takım yönetiminin son dönemde ne kadar da isabetli kararlar aldı” olarak nitelendirdi.

BAŞARIYA “FOTO MAÇ” KAYITSIZ KALMADI!
Öte yandan, son oynanan Karadeniz Ereğli Belediyespor- Türk Metal Kırıkkale maçını Bal Ligi Sayfasında manşete taşıyan ulusal spor gazetesi Foto Maç, bu maça attığı başlıkla dikkat çekti. Takımın son 8 maçını kazanmasına göndermede bulunan Foto Maç, “8. Harika Ereğli” diye yazdı. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran3
gülücük1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın