Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

7 MİLYON LİRA BÜTÇE AYRILDI!.

7 MİLYON LİRA BÜTÇE AYRILDI!.

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından 2016 Yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında yürütülecek "Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı" hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Bilgilendirme toplantısında konuşan BAKKA Genel Sekreteri İbrahim Kuzu, bölgeye yatırım çekilmesine olanak sağlanması ve yaşanabilirlik düzeyinin arttırılması amacıyla gerçekleştirilecek olan programa 7 milyon lira bütçe ayrıldığını söyledi.

Önümüzdeki haftadan itibaren kapsamlı eğitimler düzenleyeceklerini ifade eden Genel Sekreter Kuzu, "Bölgeye faydalı olmasını umuyoruz. Hibe desteği, ajansın temel fonksiyonu değil, bizim daha büyük faaliyetlerimiz destekleyecek bir araçtır. İnşallah çok güzel başvurular olur. Değerlendirme kısmında bir kısmı finanse edilecek. Bölgeye kalıcı katkısı olacak ciddi güzel projelerin yapılma ihtimali var." diye konuştu.

Toplantıda, küçük ölçekli altyapı mali destek programı, mali destek tutarı, öncelikleri, uygulama kriterleri, başvuru şekli ve yapılacak işlemler, bilgi edinme ve eğitim toplantıları ile program takvimi hakkında bilgiler verildi.

 
WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın