Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

5 AYRI MAHALLEDEN ACI HABER GELDİ !.

5 AYRI MAHALLEDEN ACI HABER GELDİ !.

Ereğli`de Bugün Kaybettiklerimiz


Murtaza Mahallesi sakinlerinden ; Merhum Cafer Tayyar Güzey ve Merhume Fatma Güzey’in kızları; Merhum Yüksel Biçer’in eşi; Nezih Güzey, Nezihe Turan, Bülent Güzey ve Nesrin Pehlivan’ın ablaları ; Canan ,Vildan  ve Kadir Biçer ’in  anneleri Nevin BİÇER vefat etmiştir.

 

Kırmacı Mahallesi sakinlerinden; Merhum Hacı Bahtiyar Bulut ve Merhume Hilal Bulut’un Oğulları; Hacı Hurşit Bulut, Merhum Ekrem Bulut, Hacı Turgut Bulut, Şahsende Çiftçi ve Gülzade Yarın’ın kardeşleri; Nesrin Tingaz ve Yener Bulut’un ağabeyleri;  Dilber Bulut’un eşi; Funda Yağar, Hacı Mehmet Bulut, Cüneyt Bulut, Adem Bulut ve Hilal Bulut’un babaları Cevdet BULUT vefat etmiştir.

 

Sarıkokmaz Mah. Aktaş Sokak sakinlerinden; Merhum Niyazi  ve Merhume Hatice Karadaş’ın oğulları; Melek Er ve Güler Arslan ‘ın Kardeşleri; Ayşe Karadaş’ın eşi;  Gönül Hasçelik, Hatice Derin,Nermin Turgut, ve Ford Bayii çalışanlarından Metin ve Mustafa Karadaş’ın babaları  Ereğli Belediyesi den emekli İsmail KARADAŞ vefat etmiştir.

 

Elmatepe Mah. Esentepe Sok. sakinlerinden ; Hatice Barış’ın eşi; Cemal Barış, Hediye Ateş, Sakine Ataş, Özgür Barış, Güler Barış ve Eylem Uğuş’un babaları; Necati Barış’ın kardeşi; Cihan Barış, Akan Barış ve Savaş Barış’ın amcaları Hıdır BARIŞ vefat etmiştir.

 

Çaylıoğlu  eşrafından ; Çaylıoğlu Eski Belediye Başkanı Önder Özsoy’un eşi; Can Buğra Özsoy ve Edip Burak Özsoy ‘un Babaları; Ahmet Özsoy ve Yaşar Özsoy’un kızları; Ünver Özsoy ve Merhume Nermin Özsoy’un gelinleri; Emine ÖZSOY Vefat etmiştir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün9
şaşkın1
kızgın1
gülücük0
hayran0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın