Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

4 MAHALLEDEN ACI HABER VAR !.

4 MAHALLEDEN ACI HABER VAR !.

Ereğli`de bugün kaybettiklerimiz.4 mahalleden acı haber var.


Kırmacı Mahallesi Kemer sakinlerinden; Merhum Recep Hasçelik’in eşi; İsmail, İhsan, Merhum Remzi ve İbrahim Hasçelik’in anneleri Fatma HASÇELİK vefat etmiştir.

Merhumenin cenazesi bugün Cuma namazına müteakip Kırmacı Kemer  Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Kırmacı Kemer mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Akarca Mahallesi sakinlerinden; İş Bankasından emekli Burhan Ateş ile Nuran ve Bülent’in anneleri; Mürşide ve Giil’in kayınvalideleri, Aykut, Aytaç, Cemil, Ülkü ve Gamze Ateş’in babanneleri;  Fulya,Müge ve Ali’nin anneanneleri; Merhum emekli Trafik Polisi Cemil Ateş’in eşi Hatice ATEŞ vefat etmiştir.

Merhumenin cenazesi bugün Cuma namazına müteakip Orhangazi Orta Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Yalova Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

 

Murtaza Mahallesi sakinlerinden;merhum Kerem Demirbaş ve merhume Emine Demirbaş’ın kızları; Ayşe, Halis, Sevim ve Ahmet Demirbaş’ın kardeşleri  Şöhret ÖZTÜRK vefat etmiştir.

Merhumun Cenazesi bugün Cuma namazına Müteakip Abalı Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığında toprağa verilecektir.

 

 Akarca Mahallesi Fırıncı Ahmet Sokak sakinlerinden; merhum Muharrem Kibar’ın eşi; Yıldız Başlılar ve Vedat Kibar’ın anneleri; Eda ve Göksel Değer İle Seda’nın Babanneleri; Nursel Kibar’ın kayınvalidesi Nimet KİBAR vefat etmiştir.

Merhumenin cenazesi bugün Cuma namazına müteakip Ali Molla camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığında toprağa verilecektir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın