Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

4 GÖREVLİ İLE SON YOLCULUK !.

4 GÖREVLİ İLE SON YOLCULUK !.

Ereğli`de son 24 saatte 4 acı haber geldi. İlçede vefat sayısı 106`ya çıktı. Ailesi karantinada olan kişiyi 4 görevli defnetti.


Ereğli’de Korona Virüs kaynaklı  ölüm sayısı bugün yaşanan 4 vefatla 106’ya yükseldi.

Gece saatlerinde Bağlık Mahallesinde ikamet ettiği öğrenilen 78 yaşındaki İsmail Ö, sabah saatlerinde ise Süleymanlar Mahallesinde ikamet ettiği öğrenilen 63 yaşındaki Feyzullah K’nın vefatının ardından,  öğle saatlerinde Topçalı Mahallesinde ikamet eden 79 yaşındaki   Hacer A, akşam saatlerine doğru ise Süleymanbeyler köyünde ikamet ettiği öğrenilen  91 yaşındaki Fatma A’nın vefatı kayıtlara  bulaşıcı hastalık olarak geçti.

Ereğli’de son 24 saatte gelen 4 acı haberle Korona kaynaklı vefat sayısı 106’ya yükseldi.

Fatma A, akşam saatlerinde Yunuslu köyünde, İsmail Ö ve Feyzullah K ise gün içinde şehir mezarlığında Korona Virüs tedbirleri alınarak toprağa verildi.

İŞTE O FOTOĞRAF !.

Bugün şehir mezarlığındaki defin işlemlerinden birini o sırada babasının kabristanında dua okuyan bir vatandaş çekip Ereğli FM What Sapp ihbar hattına gönderdi.

Vatandaş gönderdiği fotoğrafın altına , “Bugün babama gittim, ona dua okurken belli ki ailesi karantinada olan bir vatandaşın defin işlemine şahit oldum. Ben babamın mezarına inip onu son yolculuğuna uğurladığım, üstüne birkaç kürek toprak atabildiğim için  çok şansıymışım. 4 görevli defin işlemi yapıyor. Alahım sen bizi, hepimizi  koru” diye  yazdı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün16
gülücük6
şaşkın3
kızgın2
hayran1
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın