Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

3.GÜN ETKİNLİKLERİ

3.GÜN ETKİNLİKLERİ

Karadeniz Ereğli Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenlikleri kapsamında düzenlenen etkinliklerde, Radar Tepe mevkiinde gerçekleştirilen Uçurtma Şenliği, renkli görüntülere sahne oldu.

Havanın da güzel olmasıyla 7’den 70’e vatandaşlar, Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün dağıttığı 600 uçurtmayı en yükseğe çıkartmak için uğraştı.

Etkinliğe katılan Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, gökyüzündeki Türk bayraklı uçurtmaların şenliğe ayrı bir renk kattığını vurgulayarak kendisi de uçurtma uçurdu.

Alanda toplanan ve uçurtma uçuran vatandaşlar, Başkan Uysal’a böylesi güzel bir etkinliği düzenlediği için teşekkür etti. 

ESKRİMCİLERE MADALYALARI VE PLAKETLERİ BAŞKAN UYSAL’DAN

Daha sonra Çilek Şenlikleri kapsamında Gençlik ve Spor Salonu’nda düzenlenen kupa ödül törenine katılan Başkan Uysal, “Bu müsabakalara ülkemizin değişik illerinden gelen 302 sporcu katıldı. Şehrimizin tanıtımı açısından da önem arz eden bu karşılaşmalara katılan sporcularımızı ve ailelerini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi. 

Başkan Uysal, Süper Minik-Minik Kılıç eskrimciklerin katıldığı Açık Çilek Kupası, finalinde dereceye giren eskrimcilere madalyalarını ve plaketlerini verdi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın