Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

35 gündür haber alamıyor

35 gündür haber alamıyor

Zonguldak`ın Alaplı ilçesinde bir anne, 7 yaşındaki oğlunun alıkonulduğunu iddia etti. Alıkoyan kişinin ise boşanma aşamasındaki eşi olduğunu ileri sürdü.


İHA'nın abonelerine servis ettiği habere göre, gazetecilere konuşan N.K, boşanma sürecinde olduğu eşinin, oğlu 7 yaşındaki Buğra'yı 'tatil' için aldığını, sonrasında ise kayıplara karıştığını söyledi.
2011 yılında evlendiği eşiyle şiddetli geçimsizlik nedeniyle açtığı boşanma davasının sürecinde, Buğra’nın velayetini dava sonuçlanıncaya kadar kendisine verildiğini öne süren anne N.K, şu sözlerle konuştu:
"Eşim, oğlumu Kurban Bayramı'nda 2 günlüğüne aldı. Ancak o günden beri oğluma ulaşamıyorum. Çocuğum astım hastası olduğu için solunum cihazı kullanmak zorunda. Bir aydır oğlumu arıyorum. Bana çok düşkündü. Okulundan devamsızlık kağıdı geldi. Hayatından endişe etmeye başladım. Bu olayların ardından karakola ve savcılığa giderek eşimden şikayetçi oldum."
Konuşmasında gözyaşlarına engel olamayan anne, oğlunu görenlerin kendilerine haber vermelerini ya da durumu emniyet bildirmelerini istediğini sözlerine ekledi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
gülücük0
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın