Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

3 MAHALLEDEN ACI HABER

3 MAHALLEDEN ACI HABER

Ereğli de bugün kaybetiklerimiz


Aktaş Şeyhi torunu merhum kunduracı Niyazi Aktaş ve Merhume Saliha Aktaş’ın oğulları; Hikmet Köseoğlu’nun kardeşi; Beyhan Kuzu ve İlhan Demirsu’nun ağabeyleri;Ayten Aktaş’ın eşi; Saliha Aktaş Yorulmazer, Belgin Küllü, Neşe Ertürk ve  Esra Aktaş Oğuz’un babaları; Tufan Küllü, Av. Ercüment Yorulmazer, Nezir Ertürk ve Egemen Oğuz’un kayınpederleri; Tuğrul Demirsu’nun eniştesi; Mukaddes, Erdem, İsmail, Okan, Tuğçe ve Tuğba’nın dayıları; İrem,Kerem,Alp,Efe  ve Yaman’ın dedeleri şehrimiz eski esnaflarından İsmet AKTAŞ vefat etmiştir.

 

Akarca mahallesi Muhtar Remzi Atalay Caddesi sakinlerinden; Merhum Selahattin Yıldız ve Merhume Ayşe Yıldız’ın oğulları; Habibe Türkyılmaz,Seher Kurt ve Zehra Yıldız’ın kardeşleri ; Dilek Yıldız’ın eşi; Selahattin Kutay Yıldız’ın babası  Murat YILDIZ vefat etmiştir.

 

Sarıkokmaz Mahallesi Abalı Sokak sakinlerinden; Merhum Boyacı Ali Ivak’ın eşi; Gülşen, Sakine, Hülya, Ali ve Gül Ivak’ın anneleri; Ayşe Ivak’ın kayınvalidesi; Mert, Atakan, Safiye ve Ege’nin anneanneleri; Ege ve Bahar Efe’nin babaanneleri   Safiye IVAK vefat etmiştir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın1
üzgün1
kızgın1
gülücük0
hayran0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın