Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

3 Kişiyi Öldüren Sanık Hakim Karşısında!..

3 Kişiyi Öldüren Sanık Hakim Karşısında!..

- 3 kişiyi öldüren sanığın yargılanmasına devam edildi


Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde eşi, kayınvalidesi ve onun birlikte yaşadığı kişiyi av tüfeğiyle öldürdüğü ileri sürülen sanığın yargılanmasına devam edildi.

Tutuklu sanık Güçlücan hakime otopsi raporuna göre eşim başka birisiyle cinsel ilişki yaşayıp yaşamadığını sordu.
Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi’nde kendisini aldattığından şüphelendiği eşi 39 yaşındaki Gülay Güçlücan ile kayınvalidesi ve onun resmi nikahsız eşini av tüfeğiyle öldürmek suçundan tutuklu yargılanan 45 yaşındaki Hüseyin Güçlücan için savcı 3 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talep etti. Zonguldak 1’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde ’ağırlaştırılmış ömür boyu hapis’ cezası istemiyle tutuklu yargılanmasına devam edildi. Tutuklu sanık Hüseyin Güçlücan Karabük T Tipi Cezaevi’nden video konferans sistemiyle duruşmaya katıldı. Cumhuriyet Savcısı mahkemeye sunduğu mütalaasında sanığın Gülay Güçlücan ve annesi Fatime Kayabaşlık’a karşı tasarlayarak ve canavarca hisle öldürme, Salih Bostancı’yı ise tasarlayarak öldürme suçundan 3 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmasını talep etti.
Mahkeme başkanı, sanık avukatının mütalaaya karşı savunma yapması için duruşmayı erteledi. Bu sırada sanık Hüseyin Güçlücan, otopsi raporuna göre eşinin başka birisiyle cinsel ilişki yaşayıp yaşamadığını sorarak, "Eşim cinsel ilişki yaşamış mı? ’Var’ veya ’yok’ deseniz bana yeter" dedi. Mahkeme başkanı ise otopsi raporunda böyle bir bulgu veya belge bulunmadığını ve olmayacağını söyledi.
Olay
21 Şubat 2014 tarihinde Zonguldak’ın Çaycuma ilçesinde meydana geldi, İşsiz Hüseyin Güçlücan, geçimsizlik nedeniyle evi terk eden 2 çocuğunun annesi 18 yıllık eşi Gülay Güçlücan ve kayınvalidesi Fatime Kayabaşlık ile pazarda karşılaştı. Hüseyin Güçlücan, iddiaya göre eşi ve kayınvalidesi ile tartıştıktan sonra evlerine giderek pusu kurdu. Hüseyin Güçlücan, pazardan döndüklerinde Salih Bostancı’yı av tüfeği ile eşi ve kayınvalidesini de yine tüfekle yaralayıp ateşe vererek öldürdü.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük6
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın