Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

3. DÖNEM İÇİN ACELE EDİN !.

3. DÖNEM İÇİN ACELE EDİN !.

KETA`da kayıtlar kontenjanla sınırlı


Çocuğunun spor aktivitelerini içeren bir kursa katılmasını arzu eden anne ve  babalar. Kuruculuğunu Caner Özçep’in yaptığı Karadeniz Ereğli Tenis Akademisi (KETA) 3.dönem çalışmalarına  10 Ağustos'ta başlıyor.

10 kişilik kontenjanla gerçekleştirilecek ve 10 - 28 Ağustos  arasında faaliyet gösterecek  yaz okulun 6 performans antrenörüyle birlikte tenis ,yüzme ,okçuluk ve hareket eğitimini kapsıyor. 5-14 yaş grubuna hitaben  gerçekleştirilecek   yaz okulunda çocuğun  bedensel ve kişisel gelişimine önemli katkılar veren dört branşta  eğitim çalışmaları yaptıklarına dikkat çeken yönetici  ve Beden Eğitimi Öğretmeni Caner Özçep ; “Kursiyer öğrencilerimiz   servisle evlerinden  alıyor  yüzme eğitimine  götürüyoruz. Öğle yemeği molasından sonra  okçuluk eğitimine geçiyoruz.Survıvor tarzı eğlenceli parkurlarla  öğrencilerin denge ritim koordinasyon algılama reaksiyon süratini geliştirici çalışmaların ardından tenis eğitimiyle günü sonlandırarak evlerine servislerle bırakıyoruz." dedi. 

Özçep “  Bu süreçte güvenlik ve sağlık konusunda çok hassas davranıyor ve her ayrıntıyı dikkatle takip ediyoruz. Kursiyerlerin  kurumsal tişört ve şortları giyerek kıyafet bütünlüğü ve  bir düzen içinde çalışmasını önemseyen Karadeniz Ereğli Tenis Akademisi  Yaz Okulu  2020 konseptinde yenilikleri ve eğitimcilerin ilgi ve kalitesiyle fark yaratıyor.” şeklinde konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo