Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

24 ŞUBAT'TA HIRVATİSTAN POREČ’E…

24 ŞUBAT'TA HIRVATİSTAN POREČ’E…

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Karadeniz Ereğli Belediyespor Paravolley (Oturarak Voleybol) takımının, Hırvatistan Poreč’te yapılacak Avrupa Şampiyonası elemelerine katılacakları bildirildi.
Karadeniz Ereğli Oturarak Voleybol Takımı, 7-9 Aralık tarihleri arasında Adana'da yapılan TBESF Paravolley Türkiye Kupası final müsabakalarında mutlu sona ulaşarak büyük başarıya imza etti.  Türkiye Şampiyonu olarak Karadeniz Ereğli’nin adını Türkiye’ye duyuran sporculara her kesimden büyük ilgi var.
Takım, kendilerine verdiği desteklerinden dolayı teşekkür etmek için Genclik ve Spor İlçe Müdürü Serkan Keleş ile birlikte ilçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nu ziyaret ettiler. Çorumluoğlu, oyuncu ve teknik heyete, daha sonraki turnuvalarda da başarılar diledi.
YENİ ROTA BELLİ: HIRVATİSTAN
Öte yandan, Ereğli ekibi, 10-18 Şubat 2019 da Aksaray Paralimpik Oyunlar Hazırlık Merkezinde Milli takım kampında çalışmalara başlayacak. Ekip, 21-24 Şubat'ta Hırvatistan Poreč’te yapılacak olan Avrupa Şampiyonası elemelerine katılmak için 19 Şubat'ta Hırvatistan Poreč’e gidecek.
Karadeniz Ereğli Belediyespor Paravolley Takımı Antrenörü Adem Çelik ve sporcular Tarkan Atik, Oytun Çalkap, Mehmet Yılmaz, Yahya Çolak, Onur Yıldırım ve Emircan Uzun’dan oluşan 6 sporcu ile 1 Milli Takım antrenörü olmak üzere, Ereli Belediyespor nezdinde başarı ile A Milli Takımlar düzeyinde temsil ediyor.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran1
gülücük0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın