Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

20 YIL HAPSİ İSTENİYOR!.

20 YIL HAPSİ İSTENİYOR!.

- Cinsel ve fiziksel şiddete maruz kaldığını iddia eden kadının, eşini tabancayla yaralamasıyla ilgili iddianame tamamlandı
- İddianamede, kadın hakkında 4,5 yıl, eşi hakkında da "eşe karşı nitelikli cinsel saldırı", "eşe karşı eziyet" ve "ruhsatsız silah taşıma" suçlarından 20 yıla kadar hapis cezası istendi

 

Zonguldak’ta cumhuriyet savcısınca hazırlanan iddianamede, kendisine cinsel ve fiziksel şiddet uyguladığı iddiasıyla eşini yaralayan kadın şüpheliye 4,5 yıl, kocasına da 20 yıla kadar hapis cezası talep edildi.

Karaelmas Mahallesi’nde 1 Eylül’de Hülya A’nın eşi Hakkı A’yı tabancayla yaralamasına ilişkin soruşturma tamamlandı.

1. Ağır Ceza Mahkemesine sunulan iddianamede, Hakkı A’nın, 6 yıllık evliliği boyunca eşi Hülya A’yı tartakladığı, sokağa attığı, hakarette bulunduğu, silahla tehdit ettiği ve zorla ilişkiye girdiği öne sürüldü. 

İddianamede, Hülya A. hakkında "eşe karşı silahla yaralama" suçundan 4,5 yıl, Hakkı A. hakkında da "eşe karşı nitelikli cinsel saldırı", "eşe karşı eziyet" ve "ruhsatsız ateşli silahlarla mermileri satın alma, taşıma veya bulundurma" suçlarından 20 yıla kadar hapis cezası istendi. 

Hülya A, 1 Eylül’de tartıştığı eşini evde bulunan tabancayla vurarak kalçası ve bacaklarından yaralamıştı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın