Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

2 MAHALLE 1 BELDEDEN ACI HABER

2 MAHALLE 1 BELDEDEN ACI HABER

Ereğli`de Bugün Kaybettiklerimiz


Ören Mahallesi eşrafından  ve Müftü Mahallesi Gülbahar Sitesi Sakinlerinden; Ayşe Dilaver’in eşi; Feramuz, Şerife, Kenan, Adnan, Özlem ve Serkan Dilaver’in Babaları; T.T.K ’dan emekli Hasan DİLAVER vefat etmiştir. 

Merhumun cenazesi bugün öğle namazını müteakip Meydanbaşı Camii’nde cenaze namazı kılındıktan sonra Şehir mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Belen Mahallesi sakinlerinden; merhum Hacı Ahmet Bektaş’ın eşi; Temel Bektaş, Necla Oku, Necmiye Özhan ve Hasan Bektaş’ın anneleri Hacı Hanife BEKTAŞ vefat etmiştir.

Merhumenin cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Belen Mahallesi Kabaşlar Camiinde cenaze namazı kılındıktan sonra Belen Mahalle Mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Kandilli eşrafından; Merhum Ahmet Küçük ve merhume Remziye Küçük’ün kızları; Songül Demir, Nihal Ayan ,Turan, Şükran,Erkan, Eray ve Mustafa Küçük’ün ablaları Türkan KÜÇÜK vefat etmiştir.

 Merhumenin cenazesi bugün öğle namazını müteakip Geyikbeli camiinde cenaze namazı kılındıktan sonra Kandilli  mezarlığında toprağa verilecektir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
üzgün2
şaşkın1
kızgın1
hayran0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın